Telekonferencje

Prowadź bezpłatnie telekonferencje online z wieloma rozmówcami jednocześnie!

Telekonferencja dla firm

Systemy telekonferencyjne stają się niezbędnym narzędziem do efektywnej komunikacji biznesowej. Telekonferencja przez Internet zastępuje połączenia telefoniczne, wzbogacając przekaz i ułatwiając omawianie skomplikowanych tematów. Wysoka jakość transmisji głosu i obrazu oraz niezbędne opcje zarządzania tj. udzielanie głosu, wyciszanie, blokowanie, udostępnianie plików i treści, pozwalają prowadzić skuteczną komunikację na odległość.

Zastosowanie systemów do telekonferencji – poznaj korzyści

Proste zasady i wysoka skalowalność

Wybierając system do telekonferencji EasyCall dla biznesu możesz prowadzić rozmowy telefoniczne z wieloma rozmówcami w tym samym czasie. Wystarczy, że wszyscy uczestnicy rozmowy wybiorą ten sam numer sali konferencyjnej, zabezpieczonej kodem PIN. Zaproszenia do udziału zostaną wysłane przez SMS.

Telekonferencje udostępniamy bezpłatnie. W szerokiej funkcjonalności płacisz tylko za połączenie na udostępniony przez nas numer ogólnopolski 221 221 221.

Wsparcie spotkań

Praca zdalna nie musi oznaczać utrudnień w kontakcie. Twoi rozmówcy znajdują się w różnych częściach świata, a chcesz z nimi ustalić szczegóły współpracy? Telekonferencje dla firm pozwolą Ci, bez konieczności wychodzenia z domu, szybko przekazać ważną wiadomość i wyjaśnić ewentualne wątpliwości. 

Ta usługa sprawdza się dużo lepiej niż email, ponieważ pozwala zachować płynność wymiany informacji i zmniejsza ryzyko nieporozumień. Stała komunikacja i informacja zwrotna na poszczególnych etapach projektu  przyspiesza pracę i zwiększa efektywność działań.

Darmowa usługa

Skorzystaj z bezpłatnego systemu telekonferencji dla firm, jaki zapewnia Ci EasyCall. Udostępnienie systemu jest darmowe, a użytkownik ponosi jedynie koszty połączenia, zgodnie ze stawką swojego operatora. Wypróbuj telekonferencje bez dodatkowych kosztów –  zadzwoń teraz na 221 221 221.

Dodatkowe usługi telekonferencji dedykowanej dla klienta

Na życzenie udostępniamy indywidualne płatne numery polskie i zagraniczne, przydzielone do dedykowanych telekonferencji, oraz specjalne usługi telekonferencji tj:

  • możliwość głosowania,
  • nagrywania połączeń,
  • przygotowania indywidualnych zapowiedzi głosowych.

Razem z EasyCall zorganizujesz dedykowaną telekonferencję nawet na kilka tysięcy uczestników!

Wypróbuj telekonferencje EasyCall!

Jak system telekonferencyjny poprawi przepływ informacji w Twojej firmie?

Rozmawiaj jednocześnie z wieloma osobami

Darmowe telekonferencje to usługa, która pozwala Ci prowadzić rozmowy z wieloma osobami jednocześnie. Nie ma znaczenia, gdzie one w danej chwili przebywają. Jedyne czego potrzebujesz, to zorganizowanie telekonferencji i zaproszenie wybranych uczestników do udziału. Przeprowadź zdalnie głosowanie Rady Nadzorczej i nagraj przebieg spotkania do celów protokołowania.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Systemy telekonferencyjne ograniczają koszty związane z fizyczną organizacją wydarzenia. Telekonferencja online pozwoli Ci przekazać bieżące informacje i omówić je ze wszystkimi uczestnikami. Ograniczysz także czas, potrzebny na ustalenie konkretnego planu działania czy podziału obowiązków. Dotychczas upływał on bowiem na niekończącej się korespondencji elektronicznej.

Zapewnij sprawny przepływ informacji

Telekonferencje dla firm sprawdzają się szczególnie wtedy, gdy Twoje oddziały są rozsiane po całym kraju lub pracownicy znajdują się stale w terenie czy np. na placu budowy. Trudno wtedy o sprawną organizację obiegu informacji. W efekcie wiele prac czeka na zatwierdzenie i podjęcie konkretnych kroków. Darmowe telekonferencje pozwolą Ci na działanie w stałym kontakcie z pracownikami!

Jak działa program do telekonferencji?

Aby korzystać z systemu do telekonferencji należy zadzwonić pod numer 221 221 221 i zabezpieczyć rozmowę 4-cyfrowym PINem. EasyCall potwierdzi konferencję, wysyłając numer pokoju telekonferencyjnego. Otrzymasz również szablon wiadomości, potrzebnej do zaproszenia pozostałych uczestników.

Prowadzisz duże, międzynarodowe projekty, które wymagają systematycznych konsultacji? Korzystaj z bezpłatnej telekonferencji EasyCall –  zadzwoń na nr 221 221 221. Jeżeli chciałbyś posiadać dedykowany numer do twojej telekonferencji  – także zagraniczny-  zadzwoń do Biura Osbługi Klienta EasyCall – 22 490 7777.

To może Cię zainteresować

Wirtualny numer telefonu