Numeracja zagraniczna w Twojej firmie dzięki EasyCall

Polscy przedsiębiorcy coraz lepiej radzą sobie na rynkach zagranicznych. W niektórych branżach zdecydowanie wyprzedziliśmy już konkurentów z innych krajów także tych spoza Europy. Chodzi tutaj o takie branże jak meblarska czy też transport i spedycja a także usługi IT. Naszym atutem stała się nie tylko cena, ale jakość produktów i usług oraz obsługa klienta zagranicznego.

Istotną rolę w rozwoju naszych przedsiębiorstw za granicą odgrywa sprawna komunikacja z zewnętrznymi partnerami oraz klientami, zarówno w zakresie bieżącego kontaktu jak i utrzymywania długoterminowych relacji z zagranicznymi klientami masowymi. Należy także zwrócić uwagę na to aby komunikacja była efektywna kosztowo i spełniała nasze oczekiwania co do oferowanej funkcjonalności.

Wiele firm do tego celu wybiera powszechnie dostępnego Skype’a, który jest bezpłatny. Z pewnością komunikator ten sprawdza się jako rozwiązanie konsumenckie, ale z punktu widzenia użytkownika biznesowego ma więcej wad niż zalet. Z punktu widzenia przedsiębiorców optymalnym rozwiązaniem może być z pewnością oferta EasyCall biznes oparta o technologię VoIP, zapewniająca realizacje tanich połączeń zagranicznych, usługę telekonferencji jak i udostępnienie numeracji zagranicznej czy teleinformatycznej.

KlienciEasyCall biznes mogą realizować połączenia zagraniczne już od 4 gr brutto za minutę. Jeśli do tej pory korzystaliście Państwo z konwencjonalnego operatora stacjonarnego lub komórkowego, to zapewniamy, że jesteśmy w stanie obniżyć wasze dotychczasowe rachunki nawet o 60%. Sprawdź nas – Pełen cennik z wykazem wszystkich kierunków dostępny jest pod adresem

Jednak tanie rozmowy to nie jedyne ułatwienie oferowane przez nas dla przedsiębiorców planujących rozwijanie biznesu na rynkach zagranicznych.

Klienci usługi EasyCall biznes mogą skorzystać z usługi numeracji zagranicznej. Usługa ta polega na przypisaniu do konta zarejestrowanego w Polsce zagranicznego numeru z wybranego kraju świata. Dzięki temu osoby dzwoniące do nas z tego kraju wybierają numer lokalnie, dzięki czemu koszt takiego połączenia jest niewielki. Dla przykładu, wybierając numer niemiecki osoby dzwoniące z Niemiec do klienta usługi EasyCall biznes, wybiera numer lokalny niemiecki udostępniony naszemu użytkownikowi, który ma go zarejestrowanego w Polsce, koszt takiego połączenia dla dzwoniącego jest taki sam, jakby dzwonił do osoby przebywającej w Niemczech.

Kolejną zaletą tej usługi jest możliwość wyboru z konkretnej strefy numeracji w ramach tego państwa np. można wybrać numer niemiecki ze strefy numeracyjnej Berlin, Dortmund czy też Monachium. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą uruchomić wirtualne biuro zagranicą. Z pewnością docenią go również przedsiębiorcy, którzy otwierają oddział w Polsce a posiadają swoją centralę lub przedstawicielstwo za granicą. Korzystanie z numeracji zagranicznej z pewnością podniesienie wiarygodności w oczach zagranicznych partnerów biznesowych jak i nada Państwu odpowiedniego prestiżu, zwiększając zaufanie potencjalnych klientów.

Należy jednakże pamiętać iż część krajów do udostępnienia numeracji wymaga przedłożenie dokumentów poświadczających zarejestrowanie działalności gospodarczej w tym kraju. Nasz doradca udzieli szczegółowej odpowiedzi na Państwa pytania także w tym zakresie. Jeżeli chcesz uzyskać numer zagraniczny oraz znacząco obniżyć koszty połączeń międzynarodowych skontaktuj się z nami: tel. 22 490 77 77 lub wspolpraca@easycall.pl. Przygotujemy i wdrożymy rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania.