Masowa wysyłka sms

Postaw na masowe SMSy oraz 2WAYSMSy - podnieś wyniki sprzedażowe oraz zadowolenie klientów

Kampanie SMS

Kampanie SMS to jeden z najskuteczniejszych i jednocześnie nadal niszowych sposobów na błyskawiczne docieranie do ogromnej liczby klientów. W zależności od potrzeb, mogą mieć one różnego rodzaju cele. Pierwszym z nich jest zwiększenie sprzedaży produktów lub usług. Kolejny to budowanie pozytywnego wizerunku marki. Ponadto masowa wysyłka SMS zwiększa rozpoznawalność firmy i pomaga utrzymać kontakt z klientami. Jeszcze innym celem jest budowanie długotrwałych relacji biznesowych, które tworzą silną więź i przywiązanie do marki. Lojalność klientów wobec firmy to obecnie najważniejszy klucz do sukcesu w wielu branżach.
Kampanie masowe sms

Sprawna komunikacja

Kampanie SMS/2WAYSMS to skuteczna metoda dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Dzięki krótkim wiadomości tekstowym przekażesz ważne informacje, skupisz uwagę adresata i zachęcisz go do konkretnych działań. Nasz system pozwala Ci na realizację pojedynczych kampanii SMS lub połączenie ich z innymi narzędziami wielokanałowej komunikacji i e-marketingu.

Szybkie i proste kampanie SMS

Do przeprowadzenia kampanii wystarczy kilka prostych kroków. Zaczynamy od załadowania bazy odbiorców Twoich wiadomości. Następnie przy pomocy dialplanu rozplanowujemy czas i częstotliwość wysyłek. Po dokonaniu wysyłki dostępny jest raport z wysyłki.

Intuicyjna edycja kampanii

Chcesz podnieść efektywność, wysyłając SMS do wielu odbiorców? Wykorzystaj nasz intuicyjny panel do konfiguracji kampanii łączonych SMS + VMS. Pozwoli Ci on na zdefiniowanie cyklicznej, automatycznej wysyłki wiadomości. Bez trudu zamieścisz w nich dodatkowe informacje, które ułatwią Ci budowanie stałej relacji z Klientem. Nasz system umożliwia również wysłanie wiadomości SMS o określonej godzinie, co daje wgląd w postęp poszczególnych procesów czy transakcji.

Osiągnij dużą skuteczność i skalę przy niewielkich kosztach

Kampanie SMS realizowane są błyskawicznie i trafiają do wielu odbiorców. Pozwalają Ci dotrzeć do szerokiego grona Klientów, którzy odbierają je natychmiastowo.. Zyskujesz niemal nieograniczone możliwości marketingowe – przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. Twoja marka staje się rozpoznawalna i co ważne – wartościowa.

Szczegółowe raporty

Zintegrowany system raportowania przekazuje Ci informacje o statusie wysyłanych wiadomości. Praktyczne statystyki zapewniają też pełny wgląd w zestawienia wysyłek, uwzględniając zakres czasowy czy rodzaj wiadomości.

Twórz kampanie SMS dopasowane do Twoich celów

Działania w ramach masowej wysyłki SMS możesz uzupełnić o kolejne kroki, zwiększające skuteczność Twojej reklamy. Nasz panel posiada bowiem opcje integracji z wiadomościami głosowymi z interaktywną obsługą zwrotną umożliwiającą interakcje z odbiorcą (VMS z IVR).

Wypróbuj kampanie masowe SMS od EasyCall

  Please prove you are human by selecting the car.

  Klikając „Wyślij” akceptujesz naszą polityką prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnej od EasyCall.

  Wypróbuj kampanie masowe SMS od EasyCall

  Dlaczego warto skorzystać z masowej wysyłki SMS?

  Wdrożenie systemu masowej wysyłki wiadomości głosowych dostarczonego przez easyCALL.pl SA doprowadziło do zwiększenia skuteczności naszych kampanii marketingowych o ponad 30%, wszystko dzięki wykorzystaniu łączonej a co najważniejsze warunkowanej wysyłki wiadomości głosowych (VMS) i SMSów. W razie nieodebrania wiadomości głosowej, wysyłany jest SMS zapowiadający kolejną wiadomość głosową w krótkim czasie, ponowienie realizowane jest zazwyczaj trzykrotnie w konsekwencji znacząco rośnie respons z naszych akcji.

  Leszek Kułak – KLL sp z o.o.

  Na czym polega masowa wysyłka SMS?

  Chcąc przekazać krótką i treściwą wiadomość, która z punktu widzenia odbiorcy ma dużą wartość, trzeba zastanowić się nad masowym wysyłaniem wiadomości SMS/2WAYSMS. Te ostatnie umożliwiają wysyłanie wiadomości zwrotnych przez odbiorców. Masowe SMS są skierowane do konkretnych grup odbiorców, którzy są zainteresowani lub potencjalnie zainteresowani danym produktem lub usługą. Wiadomość zawiera ważne informacje i zachęca odbiorców do wykonania konkretnych działań.

  Wszechstronność

  Masowe wysyłanie SMS może stanowić element rozbudowanej kampanii e-marketingowej, składającej się z różnorodnych narzędzi. Równie dobrze sprawdzi się jako pojedyncze działanie ukierunkowane na zrealizowanie określonego celu.

  Dialplan

  Wysyłka SMS jest realizowana przez nasze autorskie narzędzie o nazwie Dialplan. Dzięki niemu, dokładnie zaplanujesz nie tylko datę, godzinę i częstotliwość wiadomości, ale również określisz założenia i grupy docelowe. Wykorzystując Diaplan możesz tworzyć kampanie reklamowe SMS skierowane do różnych odbiorców w tym samym czasie. Możliwość edycji każdego scenariusza sprawia, że kampanie tego typu cechują się wysoką skutecznością.

  Masowe wysyłanie SMS może być połączone z VMS, czyli wiadomościami głosowymi. Konfiguracja kampanii tego typu jest intuicyjna i szybka. Panel konfiguracyjny narzędzia Dialplan krok po krok poprowadzi Cię przez wszystkie etapy i pomoże stworzyć skuteczną kampanię, zorientowaną na konkretny cel.

  Masowa wysyłka SMS - jak przebiega w praktyce?

  Choć wydawać by się mogło, że automatyczne wysyłanie SMS wymaga długiego i skomplikowanego przygotowania, to w praktyce okazuje się zupełnie odwrotnie. Cały proces jest ograniczony do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności. Zatem jak przebiegają kampanie tego typu?

  Implementacja bazy

  Pierwszym krokiem jest implementacja Twojej bazy odbiorców do narzędzia Dialplan. Nie ma znaczenia czy załadujesz ogromną grupę, czy staranie wyselekcjonowanych odbiorców. Cały proces jest prosty i szybki.

  Planowanie wysyłki

  Następny etap to planowanie wysyłki do grupy docelowej i realizacja. Po zakończeniu, otrzymujesz szczegółowy raport z wysyłki zawierający wartościowe dane. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, możesz edytować kampanię lub pozostawić ją bez zmian.

  Dodatkowa integracja

  Kampanie SMS mogą być dodatkowo zintegrowane z wiadomościami głosowymi z interaktywną obsługą zwrotną. Dzięki niej, istnieje możliwość natychmiastowej interakcji z odbiorcami (VMS z IVR). Wiadomość SMS, w połączeniu z VMS, wyróżnia się największą skutecznością.

  W porównaniu do tradycyjnych form reklamy, marketing mobilny umożliwia błyskawiczne docieranie do ogromnych grup odbiorców, przy znacznie niższym nakładzie finansowym. Z tego powodu jest wykorzystywany zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców oferujących produkty bądź usługi.

  Przykłady kampanii SMS

  Automatyczne wysyłanie SMS i VMS charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem, dlatego może być z powodzeniem wykorzystywane w praktycznie każdej branży. Poniżej znajduje się tylko kilka przykładów, w których można zastosować kampanie SMS.

  Kody rabatowe

  Wielu klientów czeka z decyzją zakupową do momentu obniżki ceny. Z tego powodu automatyczne wysyłanie SMS świetnie sprawdzi się jako narzędzie do dostarczania kodów rabatowych wybranym grupom odbiorców. W zależności od preferencji, można wysłać kod do wszystkich lub tylko do osób, które zakupiły produkty lub usługi za daną kwotę. W ten sposób docenisz najbardziej lojalnych klientów.

  Kampanie produktowe lub promocyjne

  Masowa wysyłka SMS może być również wykorzystywana do wysyłania skróconych linków. Ich adres docelowy można swobodnie modyfikować. Najczęściej linki prowadzą do nowych produktów lub promocji.

  Zgody marketingowe i statusy

  Kampanie SMS świetnie sprawdzają się w firmach ubezpieczeniowych. Wykorzystują je także pośrednicy i brokerzy. Wysyłane wiadomości tekstowe mogą dotyczyć nie tylko promocji, ale również statusu konkretnej sprawy i potwierdzenia zgód marketingowych.

  Zindywidualizone komunikaty

  Automatyczne wysyłanie SMS świetnie sprawdza się jako narzędzie do przesyłania życzeń urodzinowych swoim klientom. Cała konfiguracja takich wiadomości jest prosta, szybka i intuicyjna. Otrzymując takiego SMS-a, klienci z pewnością poczują się wyróżnieni i jeszcze bardziej związani z daną marką.
  Masowe wysyłanie SMS idealnie nadaje się do przesyłania informacji o nowym newsletterze. W kilku prostych zdaniach trzeba przekonać odbiorców dlaczego warto przeczytać Twój newsletter.

  Kampanie reklamowe SMS - zastosowanie w konkretnych branżach

  Praktycznie wszyscy przedsiębiorcy mogą z powodzeniem wykorzystywać masowe kampanie reklamowe SMS. Wystarczy ustalić grupę docelową, zacząć realizację i analizować wyniki.

  Firma kurierska

  Automatyczne wysyłanie SMS świetnie sprawdza się w przypadku firm kurierskich. Otrzymywanie informacji dotyczącej statusu przesyłki sprawia, że klienci mogą na bieżąco śledzić jej lokalizację.

  Windykacja

  Kampanie SMS są również wykorzystywane przez firmy windykacyjne. Świetnie sprawdzą się w przypadku tak zwanej miękkiej windykacji. Automatyczne wysyłanie wiadomości znacząco poprawia skuteczność tej formy odzyskiwania należności.

  Placówki medyczne

  Wszystkie punkty usługowe, a także placówki medyczne mogą z czerpać korzyści z automatycznej wysyłki SMS. Przypominanie o wizytach lub informowanie o zmianach harmonogramu pracy poprzez wiadomość tekstową jest pozytywnie odbierane przez klientów i pacjentów.

  Sklepy

  Wysyłanie SMS wpływa na zwiększenie sprzedaży detalicznej. Przeważnie wiadomości tego typu zawierają informacje o promocjach, rabatach lub nowym asortymencie. Można je również wykorzystywać do informowania licznych grup docelowych np. o konkursach.

  Salony samochodowe

  Z automatycznie wysyłanych wiadomości tekstowych korzystają także właściciele salonów samochodowych. Wysyłają do konkretnej grupy odbiorców informacje dotyczące upustów oraz zaproszenia na jazdę próbną. Takie podejście sprawia, że potencjalni klienci czują się wyjątkowo.

  Automatyczne wysyłanie SMS - niestandardowe wykorzystanie

  Mobile marketing świetnie sprawdza się jako narzędzie umożliwiające ocenę pozyskanych leadów. Jest to kluczowe z punktu widzenia wzrostu sprzedaży. Przy wykorzystaniu danych osobowych pozyskanych np. poprzez formularz kontaktowy, możesz wysyłać SMS-y do osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

  Masowa wysyłka SMS idealnie nadaje się również do przeprowadzania ankiet i badania opinii klientów. Jest to szczególnie ważne nie tylko z punktu widzenia dużych korporacji, ale też niewielkich firm. Na podstawie pozyskanych danych można z dużą dokładnością ocenić preferencje i potrzeby klientów, a następnie przygotować odpowiednią ofertę.

  Obecnie marketing jest nieodłącznym elementem sprzedaży. Warto jednak postawić na skuteczne i sprawdzone rozwiązania, które po prostu działają.

  Kampanie SMS - dodatkowe informacje

  Jeżeli zastanawiasz się czy masowa wysyłka SMS sprawdzi się w Twojej branży, skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni doradcy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie dotyczące kampanii reklamowych SMS, VMS i 2WAYSMS. Dodatkowo, uzyskasz również informacje o naszym autorskim narzędziu Dialplan, które pomoże Ci stworzyć Twoją pierwszą kampanię oraz kolejne. Nasi doradcy udzielają ponadto informacji dotyczących raportów ze zrealizowanych akcji marketingowych. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, podasz imię, nazwisko, numer telefonu i firmowy adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnej godzinie.

  Na czym polega masowa wysyłka sms?

  Usługa masowej wysyłki sms pozwala zaoszczędzić czas i możliwości dotarcia do określonej liczby odbiorców. Wystarczy przygotować numery telefonów odbiorców, do których chcemy wysłać smsy. Następnie za pomocą platformy, którą udostępniamy dla klientów można zaplanować czas i częstotliwość wysyłki smsów.

  Jak mogę sprawdzić czy klienci otrzymali wiadomość sms?

  Wraz z zakupem usługi aktywujemy platformę, dzięki której można nadzorować wysyłkę smsów a także – po zrealizowanej kampanii sms – na bieżąco sprawdzać status smsów.

  To może Cię zainteresować

  Kampanie łączone
  VMS + IVR

  Zautomatyzowana  wielokanałowa komunikacja z klientem!

  To może Cię zainteresować

  Kampanie łączone
  VMS + SMS

  Sprawdź możliwości wielokanałowej komunikacji z klientem!