SIP TRUNK

Wysoka jakość połączeń przez SIP TRUNK i prosta obsługa wielu rozmów jednocześnie.

Co to jest SIP TRUNK?

SIP TRUNK to nowoczesny zamiennik dla tradycyjnej telefonii cyfrowej realizowanej na łączach ISDN PRA/BRA, który pozwala na realizację wielu połączeń głosowych równocześnie poprzez tzw. wirtualny kanał (TRUNK). SIP TRUNK umożliwia wielokanałową transmisję głosu za pośrednictwem Internetu i odbywa się poprzez zastosowanie protokołu SIP (Session Initiation Protocol).

Wykorzystaj pełnię możliwości SIP TRUNK dla Twojego biznesu

Skalowalność usługi

Bezproblemowa skalowalność liczby połączeń realizowanych poprzez SIP TRUNK w sieci Internet pozwoli swobodnie rozwijać liczbę obsługiwanych klientów i żaden telefon do Twojej firmy nie pozostanie bez odpowiedzi. Wykorzystaj pełnię możliwości, jakie daje Ci nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna i Internet. Łącz i dobieraj usługi, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie. Określ maksymalną ilość połączeń głosowych, nagrywaj połączenia i wykorzystuj ich nagrania w przyszłości.

Negocjacja stawek

Zapewniamy możliwość negocjacji stawek połączeń krajowych i zagranicznych, co jeszcze bardziej pozwoli optymalizować koszty ich realizacji. Numeracja zagraniczna zapewni kontakt z kontrahentami, z którymi Twoja firma realizuje projekty również za granicą. Połączenia z wielu oddziałów zagranicznych odbierzesz w jednym miejscu np. centrali Twojej firmy – wybierz SIP TRUNK z numeracją zagraniczną.

Mobilność

Z usługi SIP TRUNK możesz korzystać z dowolnego miejsca. Jesteś u klienta na spotkaniu lub pracujesz zdalnie? Z rozwiązaniami od EasyCall nie ma to znaczenia – możesz korzystać z SIP TRUNK wszędzie tam, gdzie zapewniony jest dostęp do Internetu.

Numeracja zagraniczna

W usłudze SIP TRUNK możesz ustwawić prezentację dowolnym numerem. Może to był głowny numer infolinii – stacjonarny, komórkowy a także zagraniczny. Dzięki temu połączenia z wielu oddziałów zagranicznych odbierzesz w jednym miejscu np.: centrali Twojej firmy.

W ramach podstawowej oferty zyskujesz:

 • 10 kanałów umożliwiających prowadzenie 10 jednoczesnych połączeń
 • 10 polskich numerów stacjonarnych
 • możliwość rozbudowania usługi o kolejne kanały lub numery zagraniczne oraz komórkowe
już od
58

netto miesięcznie

Dopasuj usługę SIP TRUNK do swoich potrzeb

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Dom.

  Klikając „Wyślij” akceptujesz naszą polityką prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnej od EasyCall.

  Dlaczego warto zainwestować w SIP TRUNK?

  Czy obsługa kilkudziesięciu, a nawet kilkuset połączeń w tym samym czasie wymaga ogromnych inwestycji finansowych? Niekoniecznie. Dzięki SIP TRUNK każda osoba, która potrzebuje dodzwonić się nawet na bardzo obleganą infolinię, ma taką możliwość.

  Połączenia SIP TRUNK, czyli dodzwoni się każdy klient

  Szybkie odpowiadanie na oferty i pomocny call center to jedne z wielu elementów wyróżniających profesjonalne przedsiębiorstwo. Aby firma mogła się ciągle rozwijać, niezbędni są nowi klienci. Wykorzystując pakiet SIP VoIP masz pewność, że każda osoba zainteresowana produktami lub usługami oferowanymi przez firmę, błyskawicznie dodzwoni się do właściwej osoby. Żadne przedsiębiorstwo nie może pozwolić sobie na stratę klientów tylko dlatego, że w porę nie dodzwonili się oni na infolinię.

  Jakie korzyści zapewnia pakiet SIP TRUNK?

  Połączenia SIP umożliwiają przede wszystkim obniżenie kosztów. W praktyce oznacza to darmowe połączenia pomiędzy wszystkimi biurami podłączonymi do jednego systemu VoIP. Kolejną zaletą jest możliwość szczegółowej analizy danych, dzięki której przedsiębiorstwo może funkcjonować jeszcze wydajniej. Im większa wiedza o kliencie, tym jakość obsługi jest na wyższym poziomie. Ważną cechą jest też elastyczna pojemność, czyli możliwość zmiany liczby połączeń obsługiwanych w tym samym czasie. Jest to niezwykle ważne w przypadku przedsiębiorstw, w których okresy zwiększonego zapotrzebowania na liczbę połączeń występuje okresowo.

  Dlaczego warto skorzystać z oferty EasyCall?

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym. Specjalizujemy się zarówno w dużych i wymagających, jak i niewielkich wdrożeniach systemów. Gwarantujemy wykonanie usługi w możliwie najkrótszym czasie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów pracy. W razie jakichkolwiek pytań związanych z SIP TRUNK lub innymi usługami oferowanymi przez naszą firmę, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy  pomogą w wyborze rozwiązania dopasowanego do Twoich wymagań

  Co to jest SIP TRUNK?

  Jest to możliwość prowadzenia od jednej do kilkunastu rozmów jednocześnie, w zależności od ilości wykupionych kanałów w danej ofercie. Usługa jest skierowana do firm, które chcą prowadzić więcej niż jedna rozmowę jednocześnie. Jest ona wykorzystywana dla połączeń wychodzących jak i przychodzących.

  Jakie są koszty opłat za usługę SIP TRUNK?

  Miesięczny koszt Sip Trunka dla 10 kanałów, gdzie można prowadzić 10 rozmów jednocześnie, zaczyna się już od 59 zł netto.
  To może Cię zainteresować

  Wirtualna Centrala

  Wirtualna centrala telefoniczna umożliwia rozbudowanie infrastruktury komunikacyjnej, a co za tym idzie, poprawienie efektywności działania firmy.