Infolinia dla firm

Postaw na sprawną komunikację – obsługa klienta szyta na miarę dla Twojej firmy!

Czym jest infolinia dla firm?

Infolinia firmowa to usługa telefoniczna, która zwiększa skuteczność obsługi klienta. Klient dzwoniąc na bezpłatną infolinię 800 uzyskuje dostęp do informacji i pomoc bezpośrednio od konsultanta. Własna infolinia firmowa na ogólnopolskim numerze 0800 lub 0801 wzbudzi zaufanie Twoich Klientów. Sprawdź jakie możliwości biznesowe daje założenie infolinii!

Zagraniczny numer telefonu dla firmy

Przekierowwanie połączeń w firmie

Połączenia mogą być przekierowywane na dowolne numery stacjonarne i komórkowe, także zagraniczne. Osoba dzwoniąca pod numer infolinii zostaje automatycznie skierowana do oddziału Twojej firmy, który odpowiada za dany obszar, np. przy pomocy strefy numeracyjnej, z której dzwoni. Klient znajdzie interesujący go oddział również dzięki menu IVR, korzystając z klawiatury numerycznej w swoim telefonie.

Połączenia oczekujące w ramach infolinii dla firm

Różni klienci chcą się z Tobą skontaktować w tym samym czasie? Uruchom połączenia oczekujące w ramach prywatnej infolinii dla firmy. Osoba dzwoniąca usłyszy komunikat, że linia jest zajęta i pozna swoją pozycję na liście oczekujących. Wszelkie informacje są przekazywane przez zapowiedzi przygotowane za pomocą syntezy mowy lub uprzednio nagranych zapowiedzi lektorskich.

Monitoring efektywności własnej infolinii

Korzystaj z nieograniczonego dostępu do billingów on-line. Infolinia dla firmy to także pełne zestawienie połączeń przychodzących oraz wychodzących, uzupełnione o numery telefonów, strefy numeryczne oraz porę i ilość połączeń. W ten sposób możesz usprawnić pracę w poszczególnych obszarach obsługi Klientów.

Jak założyć własną infolinię?

Możesz usprawnić pracę Działu Obsługi Klienta szybciej niż myślisz! W jaki sposób? Załóż własną infolinię z EasyCall. Konfigurację infolinii przeprowadzą dla ciebie na życzenie nasi konsultanci BOK a Ty otrzymasz intuicyjne narzędzie usprawniające codzienną pracę

Zalety infolinii w firmie

Większy zasięg

Infolinię dla firmy gwarantuje ogólnopolski zasięg. Numer infolinii nie jest związany z konkretnym regionem czy strefą numeryczną, będzie łatwy do zapamiętania i rozpoznawalny przez klientów.

Sprawna komunikacja

Infolinia w firmie dla Klientów to najlepszy sposób, aby pokazać im swoją dostępność. Wyjaśniaj, informuj, sprzedawaj i daj się oceniać. Połącz infolinię z kolejkowaniem połączeń i systemem zapowiedzi głosowych IVR, aby nie tracić klientów.

Poznaj korzyści, jakie daje Ci infolinia dla firm!

 Przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do profilu Twojej firmy. Wypróbuj własną infolinię i przekonaj się jak szybko rozwiążesz problemy swoich klientów.

Jakie numery infolinii 801/800 mamy w ofercie?

W ofercie EasyCall znajdują się następujące numery 80x:

800

infolinia bezpłatna dla dzwoniącego

8010

infolinia płatna dla dzwoniącego za minutę połączenia

8017

infolinia płatna dla dzwoniącego za jeden impuls niezależnie od długości rozmowy

To może Cię zainteresować

Wirtualny konsultnat

Voicebot obsługowy poprowadzi automatyczną interaktywną konwersację z klientem według zaplanowanego scenariusza.

FAQ

Za pomocą platformy EasyCall zbudujesz od podstaw schemat IVR, który odegra zapowiedź powitalną i umożliwi przekierowanie Twoich klientów do odpowiedniego działu.

Podstawowa konfiguracja infolinii dla firm zaczyna się od 39 zł netto/miesiąc