Wirtualna centrala

Czym jest wirtualna centrala?

Wirtualna centrala to praktyczne narzędzie oferujące szerokie możliwości i wymierne korzyści już od pierwszych dni funkcjonowania. Sam proces implementacji usługi jest prosty i przede wszystkim szybki. Korzystają z niej zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa, które stawiają przede wszystkim na rozwój. Wirtualna centrala telefoniczna umożliwia rozbudowanie infrastruktury komunikacyjnej, a co za tym idzie, poprawienie efektywności działania firmy.

Centrale telefoniczną uzupełnia zestaw praktycznych narzędzi oraz Unified Communications, które pozwalają m.in. na:

przekierowanie połączeń,

przygotowanie zapowiedzi głosowych (IVR),

kolejkowanie połączeń,

odbieranie faksów bez potrzeby zakupu urządzenia.

Korzyści wirtualnej centrali

Poznaj obszary, w których wirtualna centrala EasyCall będzie wspierać i usprawniać funkcjonowanie Twojej firmy

Komunikacja​

Wirtualna centralka VPBX to jeden, łatwy do zapamiętania główny numer stacjonarny lub numer infolinii 80x, który pozwala na kontakt z Twoją firmą. Obsługa Klientów za pośrednictwem rozbudowanej infolinii sprawia, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Przyjmiesz zamówienia czy zgłoszenia od swoich Klientów, bez względu na porę.

Ekonomia

Wybierając ofertę EasyCall oszczędzasz nawet 60%, w porównaniu z cennikiem tradycyjnego operatora. Jak to możliwe? Znaczna część naszych usług dodatkowych jest bezpłatna. Wirtualna centralka telefoniczna VPBX nie generuje też dodatkowych kosztów, możesz całkowicie zrezygnować z zakupu stacjonarnej centrali abonenckiej PBX dla swojej firmy, brak jest dodatkowych kosztów związanych z rozwojem infrastruktury komunikacyjnej. Usługi są świadczone w oparciu o model SaaS (software as a service) i udostępniane w tzw. chmurze.

Funkcjonalność

Konfiguracja poszczególnych narzędzi jest dostępna w ramach centrali VoIP. Zdefiniujesz je intuicyjnie, dzięki technice drag & drop. Panelem użytkownika możesz zarządzać z dowolnego miejsca, w którym korzystasz z Internetu. W ramach pakietu EasyCall skorzystasz z rozwiązań przyjaznych Twojej firmie, takich jak zapowiedzi głosowe IVR czy numery wewnętrzne i kolejkowanie.

Szybkie wdrożenie

Krok po kroku dostosujesz swoja centralę z pomocą eksperta EasyCall.

Wypróbuj 30 dniowy okres testowy!

  Please prove you are human by selecting the flag.

  Klikając „Wyślij” akceptujesz naszą polityką prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnej od EasyCall.

  Porozmawiaj z naszym Doradcą o usłudze Voicebot

  Funkcje wirtualnej centrali

  Zapowiedzi głosowe

  Bez trudu ustawisz profesjonalne powitanie, również z pomocą wbudowanego syntezatora mowy

  Kolejkowanie połączeń

  Osoby oczekujące na połączenia wysłuchają komunikatu o swojej pozycji na liście oczekujących

  Numery wewnętrzne

  Każdy z pracowników otrzyma swój własny numer, pomocny podczas przekierowania połączeń

  Darmowe połączenia

  Połączenia wewnątrz firmy i między oddziałami są bezpłatne

  Grupowanie numerów

  Szybko utworzysz grupy numerów w ramach poszczególnych działów firmy

  Wymiana danych

  Klient otrzymuje informacje zwrotne o statusie swojego zamówienia czy zgłoszonej reklamacji które można pobierać dzięki możliwości integracji centrali wirtualnej, m.in. z CRM

  Przekierowanie połączeń

  Pozwala na przekierowanie połączeń na numer komórkowy lub pocztę głosową

  Graficzny interfejs

  Obsługa centrali nie wymaga technicznych umiejętności jest w pełni intuicyjna dzięki wykorzystaniu metody przeciągnij i upuść

  Wysyłka SMSów

  Umożliwia wysyłanie wiadomości SMS do Klientów, kontaktujących się z firmą np.: gdy firma jest zamknięta

  Wysyłka i przyjmowanie faksów

  Daje Ci możliwość odebrania i wysłania faksu do osoby, która nawiązała kontakt z firmą

  Poczta głosowa

  Pozwala na przyjęcie wiadomości głosowej oraz przesłanie jej na wskazany adres e- mail

  Warunkowanie zapowiedzi głosowych

  Rodzaj zapowiedzi może być uzależniony od wybranych przez Ciebie warunków, np. pory dnia

  Wybierz pakiet usług dostosowany do potrzeb Twojej firmy

  Nasze pakiety usług telekomunikacyjnych dostosowane są do firm różnej wielkości  Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a dobierzemy dla Twojej firmy optymalne rozwiązanie, oferując indywidualne podejście i rekomendacje.

  Duże przedsiębiorstwa posiadające centralę abonencką ISDN PRA lub własny system PBX i/lub poszukujące łącza internetowego punkt-punkt także zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca biznesowy przygotuje indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa wymagań.

  Konto głosowe (jeden numer z dowolnej strefy numeracyjnej)

  Wirtualna centrala (1 numer główny, 10 kanałów)

  SIP Trunk (5 kanałów)

  umowa na 24 miesiące

  Micro

  15,90 zł

  miesięcznie

  Basic

  69 zł

  miesięcznie

  Silver

  89 zł

  miesięcznie

  Najczęściej wybierany!

  Gold

  199 zł

  miesięcznie

  Platinum

  299 zł

  miesięcznie

  Enterprise

  Wycena indywidualna
  Jeżeli twoja firma posiada więcej niż 25 linii skontaktuj się z nami. Gwarantujemy korzystne cenowo rozwiązanie na najwyższym poziome dostępności indywidualny pakiet usług oraz wiele poziomów SLA
  Wybierz już teraz plan taryfowy dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Już od 15,90 zł netto miesięcznie – do 100% abonamentu przeznaczone do wykorzystania na rozmowy

  Przykładowa konfiguracja wirtualnej centrali

  Zobacz przykładową konfigurację wirtualnej centrali, którą stworzyliśmy na potrzeby funkcjonowania firmy handlowej. Zakłada ona kierowanie połączeń związane z podziałem firmy na odpowiednie działy oraz pracowników pracujących w terenie.

  Grupa handlowców

  Łączenie w ustalonej kolejności lub ze wszystkimi numerami jednocześnie

  Technik w terenie

  Przekierowanie rozmowy na telefon komórkowy technika w terenie

  Księgowa w biurze

  Połączenie z księgową znajdującą się w biurze

  Pracownik poza biurem

  Ustawione przekierowanie do poczty głosowej

  Faks

  Przekierowanie umożliwiające przesłanie faksu

  Wirtualna centrala telefoniczna - dodatkowe korzyści

  Centralka telefoniczna, w zależności od wybranego pakietu, oferuje ponad 5000 bezpłatnych minut. W praktyce taka liczba jest w zupełności wystarczająca nawet dla bardzo wymagających użytkowników. Centrala telefoniczna online umożliwia wykorzystywanie voicebotów drugiej generacji, które usprawniają działania przedsiębiorstwa. Dużą popularnością cieszą się voiceboty windykacyjne. Automatyzacja obsługi przy wykorzystaniu AI, czyli sztucznej inteligencji, doskonale sprawdza się w przypadku umawiania wizyt nie tylko w gabinetach medycznych, ale również w salonach fryzjerskich, salonach SPA i innych miejscach tego typu.

  Centrala telefoniczna VoIP - brak ukrytych kosztów

  Wirtualna centrala działa w oparciu o chmurę obliczeniową, która jest niezależna od infrastruktury firmowej. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim stabilne i bezawaryjne działanie w każdej sytuacji. Centrala telefoniczna jest dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Centrala telefoniczna VoIP generuje stałe, comiesięczne koszty. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz obawiać się ukrytych opłat związanych np. z utrzymaniem lub konserwacją tradycyjnych linii telefonicznych i urządzeń.

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Wyróżnia nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym. Realizujemy zarówno niewielkie, jak i duże wdrożenia, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Kompletna oferta sprawia, że całość prac jest realizowana przez naszych doświadczonych ekspertów. W praktyce oznacza to krótki czas wdrażania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów pracy. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.
  To może Cię zainteresować

  Voicebot

  Automatyzacja kontaktu i wzrost satysfakcji klientów. Wybierz asystenta głosowego, który zoptymalizuje pracę Twojego zespołu!

  Jak działa Wirtualna centrala?

   

  Wirtualna centrala od EasyCall to praktyczne narzędzie oferujące szerokie możliwości i wymierne korzyści już od pierwszych dni funkcjonowania. Posiada funkcjonalności, takie jak zapowiedzi głosowe, kolejkowanie, przekierowania, czy powiadomienia SMS/mail wysyłane do klientów oraz pracowników. Sam proces implementacji usługi jest prosty i przede wszystkim szybki. Korzystają z niej zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa, które stawiają przede wszystkim na rozwój. Wirtualna centrala telefoniczna umożliwia rozbudowanie infrastruktury komunikacyjnej, a co za tym idzie, poprawienie efektywności działania firmy.

  Ile kosztuje Wirtualna centrala

   

  W ofercie EasyCall usługa Wirtualnej centrali dostępna jest już od 49 zł netto/miesiąc. W ramach abonamentu dostępna jest pełna funkcjonalność, zawierająca np. zapowiedzi głosowe, kolejkowanie, przekierowania, czy powiadomienia SMS/mail wysyłane do klientów oraz pracowników.

  FAQ

  Wirtualna centrala to schemat dla połączenia przychodzącego na naszą infolinię, pozwala on na utworzenie zapowiedzi, kolejkowanie połączeń, jak również dodanie numerów wewnętrznych w centrali. Cena wirtualnej centrali zaczyna się już od 49 zł netto.

  Korzyści to możliwości zrezygnowania z fizycznego urządzenia centrali, dostępność w każdym miejscu po zalogowaniu na panel użytkownika. Możliwość obsługi wszystkich potencjalnych klientów poprzez systemy kolejkowania, zapowiedzi i dodatkowych narzędzi centrali, jak np. nagrywanie połączeń.