Zagraniczny numer telefonu

Twoja firma zdobywa nowe rynki za granicą? Stwórz wiarygodne kanały komunikacji z EasyCall! Wybieraj pomiędzy numerami zagranicznymi i lokalnymi – w zależności od aktualnych potrzeb.

Czym jest zagraniczny numer telefonu?

Decydując się na zagraniczny numer telefonu w Polsce, otrzymujesz numer, który działa jak zwykły numer telefonu stacjonarnego w danym kraju. Do każdego z nich przypisany jest jeden kanał głosowy. Umożliwia on odbieranie w danej chwili jednego połączenia. Ilość i czas połączeń nie podlega limitowi. Jak działa numer zagraniczny VoIP? Możesz go używać, korzystając z tradycyjnej telefonii komórkowej lub stacjonarnej. Potrzebujesz tylko dostępu do Internetu. Połączenia przychodzące na dane międzynarodowe numery telefonu są kierowane na konto SIP i przekierowywane na wybrany przez Klienta numer telefonu. Do obsługi połączeń wystarczy stabilne łącze, nie potrzeba żadnych drogich sprzętów czy infrastruktury. Nie jest też potrzebny drogi telefon. Połączenia odbiera się za pomocą aplikacji lub sprzętu IP. Dostęp do Twojego numeru międzynarodowego jest naprawdę łatwy! Stawka za połączenia telefoniczne wychodzące naliczana jest zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Zagraniczny numer telefonu dla firmy

Prowadzisz lub planujesz ekspansję na międzynarodowych rynkach? Jeśli tak, numery zagraniczne telefonów pomogą Ci zrealizować te cele. Oferując swoim Klientom i współpracownikom nową możliwość kontaktu ułatwiasz komunikację z Twoją firmą.

Sprawna komunikacja jest z kolei dobrym sposobem na budowanie Twojego wizerunku, który wyróżni Cię na tle konkurencji. W jaki sposób? Poprzez zarządzanie numerem nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Do wyboru masz kilkadziesiąt krajów, rozlokowanych na wszystkich kontynentach!

SIP TRUNK z numeracją zagraniczną to usługa dla najbardziej wymagających klientów – pozwala odebrać w jednym miejscu np. Twoim Contact Center, wszystkie połączenia trafiające na dowolną liczbę udostępnionych Twojej firmie numerów zagranicznych. Skontaktuj się z nami -wyślij wiadomość mail lub zadzwoń i zadaj pytanie o ofertę EasyCall.

Zalety zagranicznego numeru telefonu

Dostępność

Pozostań w kontakcie ze swoimi klientami – wybierz i udostępniaj zagraniczne lokalne numery telefoniczne. Osoba dzwoniąca skontaktuje się z Tobą po cenach zgodnych z cennikiem swojej sieci telefonicznej. W ustawieniach EasyCall można całkowicie za darmo ustalić przekierowanie na dowolny numer telefonu, co dodatkowo usprawni Twoją codzienną pracę.

Zaufanie

Postaw na numery zagraniczne, a Twoi klienci chętniej odbiorą połączenie ze znanego im lokalnego numeru kierunkowego. Międzynarodowe numery zapewniają swobodę i bezpieczeństwo komunikacji z klientami. Dodzwoń się do osoby, która nie odbierała wcześniej Twojego połączenia z polskiego numeru.

Prestiż

Twoja firma ma międzynarodowy zasięg, co buduje jej pozytywny wizerunek. Postaw na numery zagraniczne VoIP, daj się zauważyć nowym klientom i zyskaj możliwość przedstawienia swojej oferty nowym kontrahentom. Buduj ich zaufanie i korzystaj z rekomendacji, zostawiając konkurencję daleko w tyle!

Rozwój

Otwórz się na zagranicznych klientów i nawiązuj z nimi długofalowe relacje. Nowe rynki dają Ci szansę na rozszerzenie sprzedaży do kolejnych grup docelowych odbiorców. Międzynarodowe kontakty będą dla Ciebie również cennym źródłem informacji o potrzebach Klientów. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Zamów zagraniczny numer telefonu

Udostępniaj numery zagraniczne i zdobądź nowych klientów - już od 39 zł netto miesięcznie

Nowe kontakty i rynki docelowe

Udostępniając klientom numery międzynarodowe zwiększasz swoje szanse na światowych rynkach i zyskujesz nowe możliwości. Konstrukcja wirtualnego numeru zagranicznego będzie rozpoznawalna przez klientów z danego rynku docelowego, co daje Ci wiarygodność i podnosi zaufanie do Twojej marki.

Tanie połączenia

Numery telefonów z lokalnych stref numeracyjnych i krajów docelowych nie narażają Twoich klientów zagranicznych na dodatkowe koszty połączeń. Realizacja połączeń odbywa się w oparciu o lokalne stawki.

Budowa wizerunku

Zyskaj opinię profesjonalisty, który działa na szerszą skalę i rozwija się na rynkach międzynarodowych. Zbuduj silną pozycję i wizerunek firmy godnej zaufania!
To może Cię zainteresować

Wirtualna centrala

Wirtualna centrala telefoniczna umożliwia rozbudowanie infrastruktury komunikacyjnej, a co za tym idzie, poprawienie efektywności działania firmy.

Gdzie kupić zagraniczny numer telefonu?


W ofercie EasyCall znajduje się bogaty wybór numerów ze wszystkich krajów Unii Europejskiej, dostępne są też numerację z USA, Kanady, Australii i wielu innych. Prezentacja lokalnym numerem przy kontakcie z klientami pozwoli zwiększyć ich zaufanie do Twojej firmy oraz potwierdzi profesjonalne podejście.

Ile kosztuje zagraniczny numer telefonu


Numery zagraniczne dostępne w ofercie EasyCall są dostępne już od 39 zł netto. Szeroki wybór krajów pozwoli uzyskać lokalną numerację z regionu, w którym znajdują się klienci Twojej firmy