Telekonferencja w easyCALL

Prowadź bezpłatnie telekonferencje z wieloma rozmówcami jednocześnie, bez względu na to, gdzie się znajdują. Załóż własny pokój konferencyjny i zaproś do niego uczestników.

Telekonferencja easyCALL.pl z udziałem wielu osób dostępna jest na numerze 221 221 221

Proste zasady i wysoka skalowalność

Wybierając telekonferencje easyCALL możesz prowadzić rozmowy telefoniczne z wieloma rozmówcami w tym samym czasie. Wystarczy, że wszyscy uczestnicy rozmowy wybiorą ten sam numer sali konferencyjnej, zabezpieczonej kodem PIN. Zaproszenia do udziału zostaną wysłane przez SMS. Telekonferencje udostępniamy bezpłatne w szerokiej funkcjonalności, płacisz tylko za połączenie na udostępniony przez nas numer ogólnopolski 221 221 221.

Wsparcie spotkań

Twoi rozmówcy znajdują się w różnych częściach świata, a chcesz z nimi ustalić szczegóły współpracy? Telekonferencje dla firm pozwolą Ci szybko przekazać ważną wiadomość i wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Ta usługa sprawdza się dużo lepiej niż email, ponieważ pozwala zachować płynność wymiany informacji.

Darmowa usługa

Skorzystaj z bezpłatnego systemu telekonferencji dla firm, jaki zapewnia Ci easyCALL. Udostępnienie systemu jest darmowe, a użytkownik ponosi jedynie koszty połączenia, zgodnie ze stawką swojego operatora. Wypróbuj telekonferencje bez dodatkowych kosztów, zadzwoń teraz na

221 221 221

Dodatkowe usługi telekonferencji dedykowanej dla klienta

Na życzenie udostępniamy indywidualne płatne numery polskie i zagraniczne przydzielone do dedykowanych telekonferencji oraz specjalne usługi telekonferencji (możliwość głosowania, nagrywania połączeń, przygotowania indywidualnych zapowiedzi głosowych). Możliwe jest zorganizowanie dedykowanej telekonferencji nawet na kilka tysięcy uczestników.

Jak połączenia telekonferencyjne poprawią przepływ informacji w Twojej firmie?

1

Darmowe telekonferencje to usługa, która pozwala Ci na prowadzenia rozmów z wieloma osobami jednocześnie. Nie ma znaczenia, gdzie one w danej chwili przebywają. Jedyne czego potrzebujesz, to zorganizowanie telekonferencji i zaproszenie wybranych uczestników do udziału.

2

Organizując tego rodzaju spotkania, ograniczysz koszty, związane z fizyczną organizacją wydarzenia. Telekonferencja pozwoli Ci przekazać bieżące informacje i omówić je ze wszystkimi uczestnikami. Ograniczysz także czas, potrzebny na ustalenie konkretnego planu działania czy podziału obowiązków. Dotychczas upływał on bowiem na niekończącej się korespondencji elektronicznej.

3

Telekonferencje dla firm sprawdzają się szczególnie wtedy, gdy Twoje oddziały są rozsiane po całym kraju lub pracownicy znajdują się stale w terenie czy placu budowy. Trudno wtedy o sprawną organizację obiegu informacji. W efekcie wiele prac czeka na zatwierdzenie i podjęcie konkretnych kroków. Darmowe telekonferencje pozwolą Ci na działanie w stałym kontakcie z pracownikami!

Dlaczego telekonferencja sprawdzi się w Twojej firmie?

Szybka aktywacja

telekonferencje przez internet dla firm - szybka aktywacja telekonferencji

Aby włączyć darmowe telekonferencje, należy zadzwonić pod numer 221 221 221 i zabezpieczyć rozmowę 4-cyfrowym PINem. easyCALL.pl potwierdzi konferencję, wysyłając numer pokoju telekonferencyjnego. Otrzymasz również szablon wiadomości, potrzebnej do zaproszenia pozostałych uczestników.

Sprawna komunikacja

Prowadzisz duże, międzynarodowe projekty, które wymagają systematycznych konsultacji? Korzystaj z bezpłatnej telekonferencji easyCALL, zadzwoń na 221 221 221 . Jeżeli chciałbyś posiadać dedykowany numer do twojej telekonferencji także zagraniczny zadzwoń do nas do BOK easyCALL – 22 490 7777

Wybierz telekonferencje online i sprawdź, jak łatwo zorganizować spotkanie firmowe!

Zainteresowały Cię telekonferencje w easyCALL?

Chcesz wypróbować je w swojej firmie i wykorzystać możliwości, jakie dają Ci rozmowy z wieloma osobami jednocześnie?

Wypełnij krótki formularz, a przekażemy Ci szczegóły naszej oferty telekonferencji. Pomożemy Ci usprawnić dotychczasową komunikację w Twojej firmie i wykorzystać pełnię jej potencjału.Powiązane usługi

Zapraszamy na naszego bloga