Telekonferencja w easyCALL

Prowadź bezpłatnie telekonferencje z wieloma rozmówcami jednocześnie, bez względu na to, gdzie się znajdują. Załóż własny pokój konferencyjny i zaproś do niego uczestników.

Telekonferencja w easyCALL
Prowadź bezpłatnie telekonferencje z wieloma rozmówcami jednocześnie, bez względu na to, gdzie się znajdują. Załóż własny pokój konferencyjny i zaproś do niego uczestników.

Telekonferencja easyCALL.pl z udziałem wielu osób dostępna jest na numerze

221 221 221

Jak połączenia telekonferencyjne poprawią przepływ informacji w Twojej firmie?

1

ROZMAWIAJ JEDNOCZEŚNIE Z WIELOMA OSOBAMI

Darmowe telekonferencje to usługa, która pozwala Ci na prowadzenia rozmów z wieloma osobami jednocześnie. Nie ma znaczenia, gdzie one w danej chwili przebywają. Jedyne czego potrzebujesz, to zorganizowanie telekonferencji i zaproszenie wybranych uczestników do udziału. Przeprowadź zdalnie głosowanie Rady Nadzorczej i nagraj przebieg spotkania do celów protokołowania.

2

OSZCZĘDZAJ CZAS I PIENIĄDZE

Organizując tego rodzaju spotkania, ograniczysz koszty, związane z fizyczną organizacją wydarzenia. Telekonferencja pozwoli Ci przekazać bieżące informacje i omówić je ze wszystkimi uczestnikami. Ograniczysz także czas, potrzebny na ustalenie konkretnego planu działania czy podziału obowiązków. Dotychczas upływał on bowiem na niekończącej się korespondencji elektronicznej.

3

ZAPEWNIJ W FIRMIE SPRAWNY PRZEPŁYW INFORMACJI

Telekonferencje dla firm sprawdzają się szczególnie wtedy, gdy Twoje oddziały są rozsiane po całym kraju lub pracownicy znajdują się stale w terenie czy placu budowy. Trudno wtedy o sprawną organizację obiegu informacji. W efekcie wiele prac czeka na zatwierdzenie i podjęcie konkretnych kroków. Darmowe telekonferencje pozwolą Ci na działanie w stałym kontakcie z pracownikami!

Dlaczego telekonferencja sprawdzi się w Twojej firmie?

Szybka aktywacja

telekonferencje przez internet dla firm - szybka aktywacja telekonferencji

Aby włączyć darmowe telekonferencje, należy zadzwonić pod numer 221 221 221 i zabezpieczyć rozmowę 4-cyfrowym PINem. easyCALL.pl potwierdzi konferencję, wysyłając numer pokoju telekonferencyjnego. Otrzymasz również szablon wiadomości, potrzebnej do zaproszenia pozostałych uczestników.

Sprawna komunikacja

Prowadzisz duże, międzynarodowe projekty, które wymagają systematycznych konsultacji? Korzystaj z bezpłatnej telekonferencji easyCALL, zadzwoń na 221 221 221 . Jeżeli chciałbyś posiadać dedykowany numer do twojej telekonferencji także zagraniczny zadzwoń do nas do BOK easyCALL – 22 490 7777

Skorzystaj z telekonferencji od easyCALL.pl. Usprawnij przepływ informacji w Twojej firmie. Oszczędzaj czas i pieniądze

Zainteresowały Cię telekonferencje w easyCALL? Chcesz wypróbować je w swojej firmie i wykorzystać możliwości, jakie dają Ci rozmowy z wieloma osobami jednocześnie? Wypełnij krótki formularz, a przekażemy Ci szczegóły naszej oferty telekonferencji. Pomożemy Ci usprawnić dotychczasową komunikację w Twojej firmie i wykorzystać pełnię jej potencjału.This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Powiązane usługi

Zapraszamy na naszego bloga

Polecany sprzęt VoIP dla twojej firmy