Masowa wysyłka wiadomości tekstowych SMS

Chcesz dotrzeć do dużej grupy odbiorców?
Postaw na masowe SMSy i 2WAYSMSy. Zwiększysz swoją rozpoznawalność, podnosząc wyniki sprzedażowe i zadowolenie klientów. Podtrzymaj kontakt z odbiorcami i buduj długoterminowe relacje.

Wybierz masowe wysyłanie SMS – docieraj wprost do swojego odbiorcy i realizuj kampanie marketingowe i informacyjne

Sprawna komunikacja

Kampanie SMS/2WAYSMS to skuteczna metoda dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Dzięki krótkim wiadomości tekstowym przekażesz ważne informacje, skupisz uwagę adresata i zachęcisz go do konkretnych działań. Nasz system pozwala Ci na realizację pojedynczych kampanii SMS lub połączenie ich z innymi narzędziami wielokanałowej komunikacji i e-marketingu.

Dialplan pozwalający na planowanie wysyłki

Stworzyliśmy narzędzia, które pozwolą Ci przygotować kampanie dostosowane do twoich grup docelowych i założeń. Wysyłając masowy SMS na pojedyncze numery lub do zdefiniowanych grup korzystając z dialplanu zaplanujesz scenariusz dla każdej kampanii oddzielnie.

Intuicyjna edycja kampanii

Chcesz podnieść efektywność, wysyłając SMS do wielu odbiorców? Wykorzystaj nasz intuicyjny panel do konfiguracji kampanii łączonych SMS + VMS. Pozwoli Ci on na zdefiniowanie cyklicznej, automatycznej wysyłki wiadomości. Bez trudu zamieścisz w nich dodatkowe informacje, które ułatwią Ci budowanie stałej relacji z Klientem. Nasz system umożliwia również wysłanie wiadomości SMS o określonej godzinie, co daje wgląd w postęp poszczególnych procesów czy transakcji.

Wznieś się na wyższy poziom wielokanałowej komunikacji z odbiorcami

1

KAMPANIE SMS SĄ TERAZ PROSTRZE NIŻ MYŚLISZ

Do przeprowadzenia kampanii wystarczy kilka prostych kroków. Zaczynamy od załadowania bazy odbiorców Twoich wiadomości. Następnie przy pomocy dialplanu rozplanowujemy czas i częstotliwość wysyłek. Po dokonaniu wysyłki dostępny jest raport z wysyłki.

2

OSIAGAJ DUŻĄ SKUTECZNOŚĆ I SKALĘ PRZY NIEWIELKICH KOSZTACH

Kampanie SMS realizowane do wielu odbiorców nie są trudne do realizacji. Pozwalają Ci jednak dotrzeć do szerokiego grona Klientów i to natychmiastowo. Zyskujesz niemal nieograniczone możliwości marketingowe – przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. Twoja marka staje się rozpoznawalna i co ważne – wartościowa.

3

TWÓRZ KAMPANIE SMS DOPASOWANE DO TWOICH CELÓW

Działania w ramach masowej wysyłki SMS możesz uzupełnić o kolejne kroki, zwiększające skuteczność Twojej reklamy. Nasz panel posiada bowiem opcje integracji z wiadomościami głosowymi z interaktywną obsługą zwrotną umożliwiającą interakcje z odbiorcą (VMS z IVR).

Jak masowa wysyłka i kampanie SMS usprawnią Twoją pracę?

Szybko i skutecznie

masowa wysyłka sms -błyskawiczna realizacja i wysyłka SMS-ów pod wskazane numery telefonów

Kampanie SMS sprawdzą się w przekazywaniu krótkich, konkretnych wiadomości. Dotrą one do Twojego odbiorcy błyskawicznie, bez względu na to gdzie jest. Masowe SMSy są odbierane przez znaczną część adresatów, zaraz po ich dostarczeniu.

Kampanie łączone SMS + VMS (wiadomości głosowe)

masowa wysyłka smsów - wysyłaj do klientów powiadomienia

Wysyłając masowy SMS przypomnisz o zaplanowanych wydarzeniach, wyślesz powiadomienia, zaproszenia czy informacje o promocjach. Poprawi to Twoją komunikację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy. Łączenie wysyłki SMS z VMS i innymi narzędziami znacznie poprawi efektywność prowadzonych kampanii.

Łatwość obsługi

masowe smsy - sms do wielu odbiorców łatwa konfiguracja usługi

Prosty panel konfiguracji kampanii, pozwala Ci na tworzenia dowolnych wiadomości. Możesz je wysyłać do określonych osób i grup kontaktów lub do całej bazy odbiorców.

Szczegółowe raporty

raport z wysyłki masowej wysyłki smsów

Zintegrowany system raportowania przekazuje Ci informacje o statusie wysyłanych wiadomości. Praktyczne statystyki zapewniają też pełny wgląd w zestawienia wysyłek, uwzględniając zakres czasowy czy rodzaj wiadomości.

Wykorzystaj masową wysyłkę kampanii SMS w easyCALL.pl Skutecznie i szybko docieraj do szerokiego grona Twoich klientów

Zainteresowała Cię masowa wysyłka SMSów w easyCALL? Chcesz poznać szczegóły oferty i odkryć korzyści, jakie Ci daje? Wypełnij ten formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Z nami zwiększysz swoją widoczność, budując sprawny system komunikacji z Klientami.This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Usługi powiązane

Zapraszamy na naszego bloga

Polecany sprzęt VoIP dla twojej firmy