SIP TRUNK dla biznesu

Poznaj nowe oblicze usług telekomunikacyjnych i wykorzystaj potencjał, jaki daje Ci Internet. Chcesz obsługiwać wiele rozmów jednocześnie? Wybierz połączenia głosowe wysokiej jakości poprzez SIP TRUNK.

Wykorzystaj pełnię możliwości SIP TRUNKu dla Twojego biznesu

Zwiększ ilość odbieranych połączeń w Twojej firmie

1

Bezproblemowa skalowalność liczby połączeń realizowanych poprzez SIP TRUNK w sieci Internet pozwoli swobodnie rozwijać liczbę obsługiwanych klientów, dzięki kolejkowaniu żaden telefon do Twojej firmy nie pozostanie bez odpowiedzi.

2

Jeśli zatem rozważasz usprawnienie dotychczasowej infrastruktury telekomunikacyjnej zdecyduj się na wdrożenie usługi SIP TRUNK.

Co zyskujesz dzięki usłudze SIP TRUNK?

Optymalizacja usług

Sip TRUNK pozwala optymalizować koszty w firmie

Wykorzystaj pełnię możliwości, jakie daje Ci nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna i sieć Internet. Łącz i dobieraj usługi, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie. Określ maksymalną ilość połączeń głosowych, nagrywaj połączenia i wykorzystuj ich nagrania w przyszłości.

Przeniesienie numerów

sip trunk umożliwoa proste przenoszenie numerów

Bez trudu przeniesiesz numery, obsługiwane przez innych operatorów. W easyCALL zajmiemy się ich utrzymaniem, a Ty bez obaw rozwiniesz nowe standardy obsługi Klienta. Pożegnaj dotychczasowych operatorów i otwórz się na nowe możliwości!

Rotacja numeracją stacjonarną i komórkową na SIP TRUNKu

sip trunk zwiększa skuteczność działań

Pozwoli Ci zwiększyć skuteczność dotarcia w działaniach sprzedażowych i windykacyjnych, zobacz więcej skutecznych narzędzi windykacyjnych w ofercie DLA CALL CENTER oraz usłudze SIPP.

Korzystne ceny

oferujemy sip trunk w korzystnej cenie

Jedyne czego potrzebujesz to stały dostęp do Internetu. Za usługę telefonii internetowej zapłacisz znacznie mniej, niż u tradycyjnych operatorów.

Rozwijaj swoją firmę i oszczędzaj – wybierając SIP TRUNK!

Zainteresowała Cię technologia SIP TRUNK w easyCALL? Chcesz poznać szczegóły oferty i odkryć pełnię korzyści, które Ci daje? Skorzystaj z naszego formularza, a skontaktujemy się z Tobą. W easyCALL opracujemy dla Ciebie praktyczne rozwiązania, które pomogą wykorzystać potencjał Twojej firmy.This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Usługi powiązane

Zapraszamy na naszego bloga

Chcesz poznać skuteczne sposoby na optymalizację kosztów telekomunikacyjnych?
Pobierz bezpłatny e-book!

Polecany sprzęt VoIP dla twojej firmy