Usługa SIP TRUNK dla biznesu

Poznaj nowe oblicze usług telekomunikacyjnych i wykorzystaj potencjał, jaki daje Ci Internet. Chcesz obsługiwać wiele rozmów jednocześnie? Wybierz połączenia głosowe wysokiej jakości poprzez SIP TRUNK.

Co to jest SIP TRUNK?

Sip TRUNK to nowoczesny zamiennik dla tradycyjnej telefonii cyfrowej realizowanej na łączach ISDN PRA/BRA, który pozwala na realizacje wielu połączeń głosowych równocześnie poprzez tzw. wirtualny kanał (TRUNK). SIP TRUNK umożliwia wielokanałową transmisję głosu za pośrednictwem Internetu i odbywa się poprzez zastosowanie protokołu SIP (Session Initiation Protocol).

SIP TRUNK w easyCALL udostępniamy klientom korzystającym z co najmniej 24 linii głosowych, możliwe jest dokupywanie kolejnych kanałów w paczkach po 30 aż do łącznie kilkuset, dzięki czemu z łatwością poprowadzisz nawet kilkaset równoczesnych połączeń. Zastosowanie SIP TRUNKu sprawdza się szczególnie w przypadku firm, które dysponują systemem PBX, własną centralą telefoniczną ISDN PRA lub IP i/lub posiadają własne call/contact center realizując wiele równoczesnych połączeń głosowych. Prezentacja połączeń wychodzących poprzez SIP TRUNK możliwa jest numerem udostępnionym przez easyCALL.pl dowolnym numerem przeniesionym oraz numerem komórkowym. Na życzenie klientów posiadających call contact center realizujmy także instalacje łączy internetowych podkładowych punkt-punkt.

Wykorzystaj pełnię możliwości SIP TRUNKu dla Twojego biznesuTwojego biznesu

Numer firmowy także zagraniczny

Z usługą SIP TRUNK możesz kierować wszystkie połączenia przychodzące – na jeden dedykowany numer. Będzie to Twój dotychczasowy numer firmowy lub numer z dowolnej strefy wybrany z numeracji udostępnionej przez easyCALL może być to również numer infolinii 80x (800/801). To doskonały sposób na budowanie Twojego profesjonalnego wizerunku.

Numery wewnętrzne

Połączenie usługi SIP TRUNK z centralą PBX zapewnia Ci przekierowanie połączeń na numery wewnętrzne. Będą one bezpośrednimi numerami poszczególnych pracowników czy działów w Twojej firmie. Możesz dodać do nich praktyczne zapowiedzi.

Prezentacja dowolnym numerem także komórkowym

Połączenia wychodzące mogą prezentować się dowolnym numerem przydzielonym przez easyCALL, numerem przeniesionym oraz numerem komórkowym, więcej także w ofercie DLA CALL CENTER

Zwiększ ilość odbieranych połączeń w Twojej firmie

1

Bezproblemowa skalowalność liczby połączeń realizowanych poprzez SIP TRUNK w sieci Internet pozwoli swobodnie rozwijać liczbę obsługiwanych klientów, dzięki kolejkowaniu żaden telefon do Twojej firmy nie pozostanie bez odpowiedzi.

2

Jeśli zatem rozważasz usprawnienie dotychczasowej infrastruktury telekomunikacyjnej zdecyduj się na wdrożenie usługi SIP TRUNK.

Co zyskujesz dzięki usłudze SIP TRUNK?

Optymalizacja usług

Sip TRUNK pozwala optymalizować koszty w firmie

Wykorzystaj pełnię możliwości, jakie daje Ci nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna i sieć Internet. Łącz i dobieraj usługi, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie. Określ maksymalną ilość połączeń głosowych, nagrywaj połączenia i wykorzystuj ich nagrania w przyszłości.

Przeniesienie numerów

sip trunk umożliwoa proste przenoszenie numerów

Bez trudu przeniesiesz numery, obsługiwane przez innych operatorów. W easyCALL zajmiemy się ich utrzymaniem, a Ty bez obaw rozwiniesz nowe standardy obsługi Klienta. Pożegnaj dotychczasowych operatorów i otwórz się na nowe możliwości!

Rotacja numeracją stacjonarną i komórkową na SIP TRUNKu

sip trunk zwiększa skuteczność działań

Pozwoli Ci zwiększyć skuteczność dotarcia w działaniach sprzedażowych i windykacyjnych, zobacz więcej skutecznych narzędzi windykacyjnych w ofercie DLA CALL CENTER oraz usłudze SIPP.

Korzystne ceny

oferujemy sip trunk w korzystnej cenie

Jedyne czego potrzebujesz to stały dostęp do Internetu. Za usługę telefonii internetowej zapłacisz znacznie mniej, niż u tradycyjnych operatorów.

Rozwijaj swoją firmę i oszczędzaj – wybierając SIP TRUNK!

Zainteresowała Cię technologia SIP TRUNK w easyCALL?

Chcesz poznać szczegóły oferty i odkryć pełnię korzyści, które Ci daje?

Skorzystaj z naszego formularza, a skontaktujemy się z Tobą. W easyCALL opracujemy dla Ciebie praktyczne rozwiązania, które pomogą wykorzystać potencjał Twojej firmy.Usługi powiązane

Zapraszamy na naszego bloga

Chcesz poznać skuteczne sposoby na optymalizację kosztów telekomunikacyjnych?
Pobierz bezpłatny e-book!