Tanie połączenia telefoniczne

Rozmawiaj ile chcesz i przejmij kontrolę nas swoimi wydatkami. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, jakie zapewnia telefonia internetowa VoIP!

Postaw na wygodę, jaką dają Ci tanie rozmowy telefoniczne

Tanie połączenia z telefonu komórkowego

Obniż koszty swoich połączeń, wykonując połączenia internetowe ze smartfona. Z usług easyCALL możesz skorzystać za pomocą dowolnej aplikacji typu softphone (np: Acrobits, Zoiper, Grandstream Wave). Wystarczy pobrać ją z Google PLAY lub App Store i skonfigurować zgodnie z naszymi instrukcjami. Postaw na wygodę i przekonaj się, że tanie rozmowy są w zasięgu Twojej ręki!

Tanie połączenia przez Internet

Chcesz wykorzystać swój komputer do wykonywania połączeń telefonicznych? Aplikacje typu softphone są dostępne również na systemy Windows, Mac oraz Linux i pozwolą Ci dzwonić za grosze! Aby zacząć rozmawiać, potrzebujesz jedynie słuchawek zaopatrzonych w mikrofon oraz konto w naszej sieci. Możesz wybrać nowy numer stacjonarny w dowolnej strefie lub numer zagraniczny.

Tanie połączenia z telefonu stacjonarnego

Poznaj nowe możliwości, jakie dają Ci tanie połączenia telefonicznie VoIP

1

Dołącz do grona ponad 300 tysięcy użytkowników easyCALL i postaw na największą w Polsce sieć telefonii internetowej! Wybierz najniższe ceny połączeń na numery stacjonarne i komórkowe z całego świata. Poznaj wysoką jakość usług w przystępnych cenach, jakich trudno szukać u innych operatorów.

2

Tanie rozmowy telefoniczne mogą być prowadzone za pomocą komputera, smartfona lub telefonu IP, jak również telefonu stacjonarnego podłączonego do specjalnej bramki VoIP. W ten sposób możesz cieszyć się niskimi cenami połączeń w dowolnej lokalizacji i korzystać z pełnej dostępności usług.

3

Stając się Klientem EasyCALL, nie musisz obawiać się o wysoki abonament czy długotrwałe umowy. Nie musisz też zmieniać dotychczasowego operatora czy posiadanego już sprzętu. Wystarczy, że doładujesz swoje konto w ramach prepaid, a w kilka sekund zaczniesz wykonywać tanie połączenia. Przejmij kontrolę nad swoimi rachunkami i poznaj zalety tanich rozmów w easyCALL.pl!

Dlaczego warto wybrać tanie połączenia w easyCall?

Minimum kosztów

Tanie rozmowy telefoniczne - oszczędzaj

Maksimum możliwości

Tanie rozmowy telefoniczne - maksimum możliowsci mozesz dzwonić z telefonu przez internet

W ramach jednego konta użytkownika easyCALL możesz prowadzić rozmowy przez Internet, telefon stacjonarny oraz komórkowy, a nawet tablet. Zachowaj pełną kontrolę nad swoimi wydatkami dzięki praktycznym doładowaniom prepaid, które są w całości wykorzystywane na połączenia.

Pełna dostępność

Tanie rozmowy dostępne w każdej lokalizacji

Wszystkie usługi dostarczane Ci przez easyCALL są dostępne w dowolnej lokalizacji. Jedyne, czego potrzebujesz, by cieszyć się tanimi rozmowami to urządzenie z dostępem do Internetu (np.: smartfon, komputer, telefon IP). Śledź swoją aktywność, dzięki prostemu panelowi Klienta i billingowi online.

Rozmowy w podróży

rozmawiaj tanio w podróży

Będąc w podróży zagranicznej biznesowej czy na wakacjach dzwonisz na bezpłatny numer dostępowy w kraju, w którym przebywasz. Podajesz numer swojego konta oraz osobisty kod dostępu i rozmawiasz za grosze bez roamingu.

Dodatkowe minuty za rozmowy

otrzymuj dodatkowe minuty

Zwiększaj swoje zyski, będąc Klientem easyCALL i zdobądź darmowe minuty! Za każde 3 minuty połączeń przychodzących, otrzymujesz 1 minutę na połączenia wychodzące. Możesz je wykorzystać na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz do sieci komórkowych, np.: PLUS, T- MOBILE oraz ORANGE.

Sprawdź, jak usługa VoIP w easyCALL.pl usprawni Twoją codzienną komunikację, załóż konto i zacznij oszczędzać!

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych

Zapraszamy na naszego bloga

Polecane aplikacje – Zoiper, Acrobits, Grandstream Wave

możliwość pobrania z Google Play
aplikacja-zoiper

Zoiper

aplikacja-acrobits

Acrobits

aplikacja-grandstream-wave

Grandstream Wave