Tanie połączenia telefoniczne

Rozmawiaj ile chcesz i przejmij kontrolę nas swoimi wydatkami. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, jakie zapewnia telefonia internetowa VoIP!
Tanie połączenia telefoniczne
Rozmawiaj ile chcesz i przejmij kontrolę nas swoimi wydatkami. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, jakie zapewnia telefonia internetowa VoIP!

Postaw na wygodę, jaką dają Ci tanie rozmowy telefoniczne

Poznaj nowe możliwości, jakie dają Ci tanie połączenia telefonicznie VoIP

1

Dołącz do grona ponad 300 tysięcy użytkowników easyCALL i postaw na największą w Polsce sieć telefonii internetowej! Wybierz najniższe ceny połączeń na numery stacjonarne i komórkowe z całego świata. Poznaj wysoką jakość usług w przystępnych cenach, jakich trudno szukać u innych operatorów.

2

Tanie rozmowy telefoniczne mogą być prowadzone za pomocą komputera, smartfona lub telefonu IP, jak również telefonu stacjonarnego podłączonego do specjalnej bramki VoIP. W ten sposób możesz cieszyć się niskimi cenami połączeń w dowolnej lokalizacji i korzystać z pełnej dostępności usług.

3

Stając się Klientem EasyCALL, nie musisz obawiać się o wysoki abonament czy długotrwałe umowy. Nie musisz też zmieniać dotychczasowego operatora czy posiadanego już sprzętu. Wystarczy, że doładujesz swoje konto w ramach prepaid, a w kilka sekund zaczniesz wykonywać tanie połączenia. Przejmij kontrolę nad swoimi rachunkami i poznaj zalety tanich rozmów w easyCALL.pl!

Dlaczego warto wybrać tanie połączenia w easyCall?

Rozmowy w podróży

rozmawiaj tanio w podróży

Będąc w podróży zagranicznej biznesowej czy na wakacjach dzwonisz na bezpłatny numer dostępowy w kraju, w którym przebywasz. Podajesz numer swojego konta oraz osobisty kod dostępu i rozmawiasz za grosze bez roamingu.

Dodatkowe minuty za rozmowy

otrzymuj dodatkowe minuty

Zwiększaj swoje zyski, będąc Klientem easyCALL i zdobądź darmowe minuty! Za każde 3 minuty połączeń przychodzących, otrzymujesz 1 minutę na połączenia wychodzące. Możesz je wykorzystać na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz do sieci komórkowych, np.: PLUS, T- MOBILE oraz ORANGE.

Sprawdź, jak usługa VoIP w easyCALL.pl usprawni Twoją codzienną komunikację, załóż konto i zacznij oszczędzać!

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych

Zapraszamy na naszego bloga

Polecane aplikacje – Zoiper, Acrobits, Grandstream Wave

możliwość pobrania z Google Play
aplikacja-zoiper

Zoiper

aplikacja-acrobits

Acrobits

aplikacja-grandstream-wave

Grandstream Wave