Tanie połączenia telefoniczne

Rozmawiaj ile chcesz i przejmij kontrolę nas swoimi wydatkami. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, jakie zapewnia telefonia internetowa VoIP!

Postaw na wygodę, jaką dają Ci tanie rozmowy telefoniczne

Tanie połączenia z telefonu komórkowego

Obniż koszty swoich połączeń, wykonując połączenia internetowe ze smartfona. Z usług EasyCall możesz skorzystać za pomocą dowolnej aplikacji typu softphone (np: Acrobits, Zoiper, Grandstream Wave). Wystarczy pobrać ją z Google PLAY lub App Store i skonfigurować zgodnie z naszymi instrukcjami. Postaw na wygodę i przekonaj się, że tanie rozmowy są w zasięgu Twojej ręki!

Tanie połączenia przez Internet

Chcesz wykorzystać swój komputer do wykonywania połączeń telefonicznych? Aplikacje typu softphone są dostępne również na systemy Windows, Mac oraz Linux i pozwolą Ci dzwonić za grosze! Aby zacząć rozmawiać, potrzebujesz jedynie słuchawek zaopatrzonych w mikrofon oraz konto w naszej sieci. Możesz wybrać nowy numer stacjonarny w dowolnej strefie lub numer zagraniczny.

Tanie połączenia z telefonu stacjonarnego

Wykorzystaj swój tradycyjny aparat telefoniczny lub telefon IP, aby prowadzić tanie rozmowy. Wybierz EasyCall i dzwoń na numery stacjonarne i komórkowe z całego świata! Rozmowy w ramach sieci easyCALL są całkowicie bezpłatne. Twoje billingi są przez cały czas dostępne w panelu Klienta, co pozwala Ci zachować pełną kontrolę nad wysokością rachunków.

Poznaj nowe możliwości, jakie dają Ci tanie połączenia telefonicznie VoIP

Postaw na jakość

Dołącz do grona ponad 300 tysięcy użytkowników EasyCall postaw na największą w Polsce sieć telefonii internetowej! Wybierz najniższe ceny połączeń na numery stacjonarne i komórkowe z całego świata. Poznaj wysoką jakość usług w przystępnych cenach, jakich trudno szukać u innych operatorów.

Swoboda dostępu

Tanie rozmowy telefoniczne mogą być prowadzone za pomocą komputera, smartfona lub telefonu IP, jak również telefonu stacjonarnego podłączonego do specjalnej bramki VoIP. W ten sposób możesz cieszyć się niskimi cenami połączeń w dowolnej lokalizacji i korzystać z pełnej dostępności usług.

Brak formalności

Stając się Klientem EasCall, nie musisz obawiać się o wysoki abonament czy długotrwałe umowy. Nie musisz też zmieniać dotychczasowego operatora czy posiadanego już sprzętu. Wystarczy, że doładujesz swoje konto w ramach prepaid, a w kilka sekund zaczniesz wykonywać tanie połączenia. Przejmij kontrolę nad swoimi rachunkami i poznaj zalety tanich rozmów w EasyCall!

Zamów tanie połączenia telefoniczne

  Please prove you are human by selecting the truck.

  Klikając „Wyślij” akceptujesz naszą polityką prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnej od EasyCall

  Dlaczego warto wybrać tanie połączenia w EasyCall?

  Minimum kosztów

  Doładuj konto kwotą 5, 15 lub 50 zł. Bez względu na wybrany przez Ciebie sposób komunikacji – zyskujesz tanie rozmowy! Minuta połączenia już od 5 groszy za minutę. Niskie koszty dotyczą również połączeń zagranicznych.

  Maksimum możliwości

  W ramach jednego konta użytkownika EasyCall możesz prowadzić rozmowy przez Internet, telefon stacjonarny oraz komórkowy, a nawet tablet. Zachowaj pełną kontrolę nad swoimi wydatkami dzięki praktycznym doładowaniom prepaid, które są w całości wykorzystywane na połączenia.

  Pełna dostępność

  Wszystkie usługi dostarczane Ci przez EasyCall są dostępne w dowolnej lokalizacji. Jedyne, czego potrzebujesz, by cieszyć się tanimi rozmowami to urządzenie z dostępem do Internetu (np.: smartfon, komputer, telefon IP). Śledź swoją aktywność, dzięki prostemu panelowi Klienta i billingowi online.

  Rozmowy w podróży

  Będąc w podróży zagranicznej biznesowej czy na wakacjach dzwonisz na bezpłatny numer dostępowy w kraju, w którym przebywasz. Podajesz numer swojego konta oraz osobisty kod dostępu i rozmawiasz za grosze bez roamingu.

  Dodatkowe minuty za rozmowy

  Zwiększaj swoje zyski, będąc Klientem EasyCall i zdobądź darmowe minuty! Za każde 3 minuty połączeń przychodzących, otrzymujesz 1 minutę na połączenia wychodzące. Możesz je wykorzystać na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz do sieci komórkowych, np.: PLUS, T- MOBILE oraz ORANGE.

  Sprawdź, jak usługa VoIP w EasyCall usprawni Twoją codzienną komunikację, załóż konto i zacznij oszczędzać!