Internet stacjonarny dla firmy

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych operatorów?

Wybierz internet stacjonarny dla firm EasyCall. Świadczymy usługi na łączach TP, dostępnych w ramach BSA. Wybierz szybki Internet dla firm i zapomnij o limitach!

Większe możliwości

Poznaj dostępność szerokopasmowego Internetu, dzięki rozwiązaniom, jakich dostarcza easyCALL. Zobacz, jak Twój firmowy Internet działa szybciej dając Ci niezawodność, której potrzebujesz. Płynny transfer to wygoda, aby skupić się na tym co ważne – Twoim biznesie.

Szybka instalacja

Współpraca z obecnym operatorem nie spełnia Twoich oczekiwań? Nie chcesz tracić czasu na nadzorowanie technicznych aspektów instalacji usług? Bez obaw! Do aktywacji wystarczy jedynie analogowa linia telefoniczna, obsługiwana niegdyś przez TP. Nie musisz zatem zamawiać instalacji kolejnych linii, aby mieć szybki Internet dla firm.

Nieograniczony transfer

Dzięki niezawodnej prędkości sięgającej 80 Mb/s, możesz cieszyć się firmowym Internetem bez ograniczeń. Nadzoruj ważne projekty, przesyłaj dokumentację i zarządzaj swoją WWW. W ramach wytchnienie nie zapominaj też o swoich służbowych mediach społecznościowych, aby być w stałym kontakcie ze swoimi Klientami. Poznaj ofertę, jakiej nie znajdziesz u innych operatorów.

Transmisja danych punkt-punkt

Dla wymagających klientów biznesowych szczególnie posiadających własne call center oraz firm poszukujących niezawodnej transmisji danych przygotowaliśmy ofertę zestawienia transmisji punkt-punkt.

Przestaw się na Internet dla firm od EasyCall!

Szybki i niezawodny internet w atrakcyjnej cenie

Bez względu na wielkość Twojej firmy – potrzebujesz szybkiego, a przy tym niezawodnego dostępu do Internetu. Dlatego postaw na operatora, który daje Ci szerokie możliwości w atrakcyjnej cenie. Wybierz Internet stacjonarny dla firm oparty o światłowód, dostępny w nowoczesnym systemie BSA.

Szybka instalacja bez zbędnych formalności

Internet stacjonarny dla firm to dostęp do nowoczesnej technologii, przy niewielkich formalnościach, wynikających ze zmiany operatora. Wszystkie czynności, potrzebne do podłączenia usług – odbywają się na posiadanych przez Ciebie liniach Orange (obsługiwanych dawniej przez TP).

Niezawodność rozwiązania

Poznaj niezawodność łącz dedykowanych, która działa bez względu na zakłócenia, nawet przy dużej liczbie aktywnych użytkowników w Twojej firmie. Spraw, że Twój zespół będzie się cieszył płynnym transferem, realizując rozmaite zadania. Rozwijaj swój biznes tak, jak chcesz!

Wybierz szybki i niezawodny internet stacjonarny dla firm

  Please prove you are human by selecting the flag.

  Klikając „Wyślij” akceptujesz naszą polityką prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnej od easyCALL.pl

  Poznaj możliwości, jakie daje Ci Internet stacjonarny dla firm od easyCALL

  Pewna jakość

  Wybierając Internet stacjonarny dla firmy na łączach Orange, zyskujesz stałą jakość transferu danych. Nie grozi Ci już słaby zasięgu internetu mobilnego czy przerwy w dostępie do Internetu, właśnie wtedy gdy wysyłasz projekt do Klienta. Twój firmowy transfer będzie działać bez limitów!

  Przystępna cena

  Decydując się na Internet dla firm zyskujesz szybkie łącze – w niezwykle korzystnej cenie. Wsparcie ofertowane przez easyCALL pozwoli Ci obniżyć wysokość swoich stałych zobowiązań, a sam okres trwania umowy będzie odpowiadał potrzebom Twojego biznesu.