Własna Infolinia firmowa 80x (0800/0801)

Zadbaj o pozytywny wizerunek i postaw na sprawną komunikację z Klientami, jaką daje Ci ogólnopolska infolinia. Łatwy do zapamiętania numer infolinii podniesie prestiż twojej firmy.

Jak własna infolinia 80x ułatwia obsługę Klientów?

Buduj zaufanie

Firmowa infolinia na ogólnopolskim numerze 80x wzbudzi zaufanie Twoich Klientów. Uruchom własną infolinię i buduj profesjonalny wizerunek firmy która udostępnia Klientom łatwy do zapamiętania numer ogólnopolski infolinii 0800 lub 0801

Podnieś jakość komunikacji

Zapewnij Klientom bezproblemową komunikację i bądź z nimi w stałym kontakcie, szczególnie gdy oferujesz bezpłatną dla Klientów Infolinie 0800.

Obsługuj wielu klientów równocześnie

Polecamy Infolinie wraz z kolejkowaniem połączeń oczekujących udostępnianych w ramach planów taryfowych i wirtualnej centrali easyCALL żadne połączenie od klienta czy kontrahenta nie pozostanie nieodebrane.

Z infolinią stworzysz jeden numer firmy dający wiele możliwości

1

DZIĘKI WŁASNEJ INFOLINII BEZ TRUDU

ZORGANIZUJESZ KIEROWANIE POŁĄCZEŃ W FIRMIE

Połączenia będą mogły być przekierowane na dowolne numery stacjonarne i komórkowe także zagraniczne. Osoba dzwoniąca pod numer infolinii może zostać automatycznie skierowana do danego oddziału Twojej firmy, który odpowiada za dany obszar, np. przy pomocy strefy numeracyjnej z której dzwoni. Klient znajdzie też interesujący go oddział, dzięki menu IVR, korzystając z klawiatury numerycznej w swoim telefonie

2

URUCHOM POŁĄCZENIA OCZEKUJĄCE W RAMACH INFOLINII FIRMOWEJ

Różni Klienci chcą się z Tobą skontaktować w tym samym czasie? Uruchom połączenia oczekujące w ramach infolinii firmowej. Osoba dzwoniąca otrzyma wtedy informację, że linia jest zajęta i pozna swoją pozycję na liście oczekujących. Wszelkie informacje są przekazywane przez zapowiedzi przygotowane za pomocą syntezy mowy lub uprzednio nagranych zapowiedzi lektorskich.

3

CHCESZ MONITOROWAĆ EFEKTYWNOŚĆ SWOJEJ INFOLINII?

Korzystaj z nieograniczonego dostępu do billingów on-line. Znajdziesz w nich pełne zestawienie połączeń przychodzących oraz wychodzących, uzupełnione o numery telefonów, strefy numeryczne oraz porę i ilość połączeń. W ten sposób możesz usprawnić pracę w poszczególnych obszarach obsługi Klientów.

Konfiguracje infolinii przeprowadzą dla ciebie na życzenie konsultanci BOK easyCALL

Co daje Ci własna firmowa infolinia?

Większy zasięg i prestiż

Twoja własna infolinia może mieć numer 800 lub 801. Wybierz najlepszą dla swojej firmy

Decydując się na infolinię zapewniasz swojej firmie ogólnopolski zasięg. Numer infolinii nie jest związany z konkretnym regionem czy strefą numeryczną, będzie łatwy do zapamiętania i rozpoznawalny przez Klientów.

Niskie koszty dla klienta

infolinia dla firm to niszy koszt obsługi klientów

W zależności od wybranego rodzaju infolinii, korzystanie z niej może być darmowe lub płatne jedynie częściowo. Najkorzystniejsza z punktu widzenia Klienta jest infolinia pod numerem 0800, ponieważ jest całkowicie bezpłatna. Z kolei infolinia 801 jest płatna za minutę połączenia bądź za jeden impuls, bez względu na czas trwania rozmowy.

Załóż teraz własną infolinię z easyCALL. Podnieś prestiż swojej firmy i postaw na sprawną komunikację z klientami

Zainteresowało Cię założenie infolinii dla firm w easyCALL? Chcesz poznać pełen katalog korzyści, jakie Ci daje? Wypełnij krótki formularz i pozwól nam się z Tobą skontaktować. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, dopasowaną do profilu Twojej firmy. Wypróbuj własną infolinię i przekonaj się, jak szybko rozwiążesz problemy swoich Klientów.This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Jakie numery infolinii 801/800 mamy w ofercie?

W ofercie easyCALL.pl znajdują się następujące numery 80x:

800 – infolinia bezpłatna dla dzwoniącego 
8010 – infolinia płatna dla dzwoniącego za minutę połączenia 
8017 – infolinia płatna dla dzwoniącego za jeden impuls niezależnie od długości rozmowy

Schemat działania infolinii

Twoi klienci

Na twoją własną infolinie mogę dzwonić klienci z komórki jak i numerów stacjonarnych

Dzwonią z telefonów stacjonarnych lub komórkowych

Numer infolinii

Masz do wyboru numery infolinii 800 lub 801

np.: 801 084 XXX

Polecany sprzęt VoIP dla twojej firmy

Zapraszamy na naszego bloga