Tanie rozmowy dla firm

Obniż z nami swoje rachunki za usługi telekomunikacyjne i postaw na bezproblemową komunikację w firmie. Dzięki wysokiej jakość połączeń i szerokiej funkcjonalności telefonii cyfrowej easyCALL zbudujesz w pełni profesjonalny system telekomunikacyjny w firmie!

Płać mniej już teraz, wybierz tanie rozmowy dla firm od 15,90 zł netto miesięcznie w abonamencie MICRO.

Realne oszczędności nawet do 80%

Telefonia internetowa easyCALL pozwoli Ci obniżyć koszty telefonów w firmie nawet o 80%. W jak sposób? Nie zapłacisz za dodatkowe usługi a dostaniesz je bezpłatnie w tanim abonamencie, nie musisz posiadać centrali abonenckiej PBX ani urządzenia faksowego. Aby korzystać z VoIPa dla firm wystarczy telefon IP, smartfon lub komputer z dostępem do Internetu, resztę zrobimy za ciebie.

Darmowe rozmowy

Wybierając pakiety telefoniczne dla firm, zyskujesz darmowe rozmowy wewnętrzne oraz w obrębie poszczególnych oddziałów niezależnie od ich lokalizacji. Dzięki temu możesz bez trudu nadzorować postępy poszczególnych prac i rozwiązywać bieżące problemy.

Koszty połączeń już od 4 gr/min

Ceny połączeń dla firm zaczynają się już od 5gr/min, a w przypadku rozmów na telefony komórkowe – wynoszą one zaledwie 15 gr/min. Z usługi możesz korzystać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, przeniesiesz do nas swoją numerację lub otrzymasz nową z dowolnej strefy numeracyjnej. Oferujemy atrakcyjne ceny połączeń zagranicznych od 4 grosze za minutę netto.

Wykorzystaj tanie rozmowy, jakie daje Ci cyfrowa telefonia stacjonarna dla firm

Połączenia krajowe

tanie rozmowy krajowe dla firm

Całość abonamentu przeznaczona jest na rozmowy! Naliczanie opłat odbywa się w systemie sekundowym co oznacza, że zapłacisz za dokładny czas trwania połączenia. Pamiętaj, że rozmowy wewnątrz Twojej firmy są całkowicie darmowe!

Połączenia zagraniczne

tanie rozmowy dla firm zagraniczne

Telefonia dla firm to również niskie koszty połączeń zagranicznych. Dzwoniąc do większość krajów Unii Europejskiej, zapłacisz tyle samo, co za lokalne połączenia! Możesz zatem bez trudu nawiązywać nowe kontakty i rozwijać swoją firmę, również na rynkach międzynarodowych.

Nowoczesne rozwiązania

Chcesz wykorzystać pakiety rozmów telefonicznych dla firm – na urządzeniach mobilnych? Nic prostszego! Z polecaną przez easyCALL aplikacją mobilną bez trudu wykonasz dowolną ilość połączeń. Wystarczy, że znajdziesz się w zasięgu sieci WiFi.

Dodatkowe usługi

Tanie rozmowy dla firm w easyCall to oszczędność dla twojej firmy

Obniż koszty połączeń w Twojej firmie i skorzystaj z tanich rozmów w easyCALL

Zainteresowały Cię tanie rozmowy dla firm w easyCALL? Chcesz poznać szczegóły oferty i odkryć korzyści, jakie Ci stwarza? Wypełnij ten formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Z nami rozwiniesz komunikację w swojej firmie, budując sprawny system wykonywania połączeń!This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Powiązane usługi

Polecany sprzęt VoIP dla twojej firmy

Chcesz poznać skuteczne sposoby na optymalizację kosztów telekomunikacyjnych?
Pobierz bezpłatny e-book!

Zapraszamy na naszego bloga