Tanie połączenia telefoniczne międzynarodowe

Twoja firma podbija nowe rynki? Chcesz być w stałym kontakcie ze swoimi Klientami i kontrahentami? Wybierz tanie połączenia zagraniczne z easyCALL!

Postaw na międzynarodowe połączenia telefoniczne sięgaj dalej niż konkurencja - już od 4gr/min

Szybki kontakt

Wybierając telefoniczne połączenia międzynarodowe dotrzesz bezpośrednio do swoich Klientów. Podtrzymasz i nawiążesz nowe kontakty, bez względu na lokalizację Twoich rozmówców. Wystarczy, że aktywujesz naszą usługę, a uzyskasz dostęp do nowoczesnej telefonii internetowej!

Prosta obsługa

Połączenia zagraniczne nigdy nie były takie łatwe! Wszystko, czego potrzebujesz by rozmawiać, to numer kierunkowy kraju, do którego chcesz zadzwonić oraz bezpośredni numer Twojego rozmówcy. Pełen wykaz dostępnych kierunków znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Niskie koszty

Międzynarodowe połączenia telefoniczne w easyCALL to prawdziwa oszczędność! Korzystając z naszej telefonii internetowej zapłacisz mniej, niż miałoby to miejsce w przypadku popularnych sieci komórkowych i stacjonarnych. Dzięki temu możesz rozmawiać ze swoimi Klientami za granicą tyle, ile chcesz!

Dlaczego potrzebne Ci są połączenia telefoniczne międzynarodowe?

Podejmujesz działanie

połączenia telefoniczne międzynarodowe otwórz firmę na zagraniczne rynki

Dostajesz zapytania od zagranicznych Klientów? Przejmij inicjatywę i przygotuj dla nich interesującą ofertę! W rozmowie telefonicznej ustalisz więcej szczegółów, co może zakończyć się pomyślną transakcją. Otwartość na zagraniczne rynki może stać się więc Twoją drogą do sukcesu.

Nawiązujesz relacje

połączenia zagraniczne gwarantują stały kontakt z klientami

Wykonując połączenia międzynarodowe wchodzisz w bezpośrednią interakcję z Klientem. W ten sposób możesz poznać jego potrzeby i oczekiwania względem Twojej firmy. Stały kontakt z Klientem jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na wysoką jakość jego obsługi.

Zdobywasz Klientów

pozyskuj klientów z zagranicy za pomocą połączeń zagranicznych

Prowadzenie telefonicznych negocjacji, szczególnie w przypadku zagranicznych Klientów – jest kluczem do ich sprawnej komunikacji. W ten sposób łatwiej jest dopasować ofertę, która w pełni odpowie na potrzeby Klientów.

Kreujesz wizerunek

międzynarodowe połączenia telefoniczne dają ci dużo możliwości

Gotowość do podejmowania rozmów biznesowych, świadczy o Twoim profesjonalizmie. Sposób, w jaki poprowadzisz telefoniczne połączenia międzynarodowe będzie odzwierciedlał wizję Twojej firmy. Pokaż zagranicznym Klientom swoją gotowość do współpracy!

Telefoniczne połączenia międzynarodowe zapewnią Ci nowe kontakty z Klientami

Korzystaj z telefonii internetowej i ogranicz koszty połączeń zagranicznych. Rozmowy międzynarodowe mogą być teraz liczone w godzinach, a kosztować tyle ile połączenia lokalne. Nawiązuj kontakty z Klientami i kontrahentami z Niemiec, Hiszpanii czy USA bez obaw o koszty.
Zrezygnuj z tradycyjnych usług i operatorów telekomunikacyjnych i obniż koszty, jakie ponosi Twoja firma. W easyCALL nie ma dodatkowych kosztów czy ukrytych opłat. Zapłacisz tylko za wykorzystane podczas rozmowy – minuty połączenia. W ramach usług abonamentowych całość abonamentu możesz wykorzystać na połączenia zagraniczne.
Twoja firma może się rozwijać nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Stań się profesjonalistą, który stawia na międzynarodowe kontakty i wybierz tanie połączenia zagraniczne od easyCALL.pl
połączenie międzynarodowe w easyCall już od 4 groszy za minutę

Skorzystaj z tanich połączeń międzynarodowych w easyCALL i rozwijaj Twoją firmę

Chcesz prowadzić rozmowy zagraniczne z easyCALL? Poznaj szczegóły oferty i odkryj możliwości, jakie Ci dajemy! Wypełnij krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Otwórz się na międzynarodowe kontakty i rozwijaj z nami swoją firmę!This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Powiązane usługi

Zapraszamy na naszego bloga

Chcesz poznać skuteczne sposoby na optymalizację kosztów telekomunikacyjnych?
Pobierz bezpłatny e-book!

Polecany sprzęt VoIP dla twojej firmy