Numery zagraniczne to bezproblemowa komunikacja z klientami z różnych stron świata!

Twoja firma zdobywa nowe rynki zagraniczne? Przekaż swoim obecnym i przyszłym Klientom numer telefonu z ich kraju czy regionu. Stwórz wiarygodne kanały komunikacji!

Udostępniaj numeracje zagraniczną i zdobądź nowych Klientów, już od 29 zł netto miesięcznie

Nowe kontakty i rynki docelowe

Udostępniając klientom numery telefoniczne międzynarodowe zwiększasz swoje szanse na rynkach zagranicznych, zyskujesz nowe możliwości. Specyficzna konstrukcja numeru rozpoznawalna będzie przez klientów z danego rynku docelowego co daje Ci wiarygodność i podnosi zaufanie do twojej marki.

Tanie połączenia

Numery telefonów z lokalnych stref numeracyjnych i krajów docelowych nie narażają Twoich Klientów zagranicznych na dodatkowe koszty połączeń. Realizacja połączeń odbywa się wtedy w oparciu o lokalne stawki.

Budowa wizerunku

Zyskaj opinię profesjonalisty, który rozwija się na rynkach międzynarodowych. Buduj silną pozycję i wizerunek firmy godnej zaufania.

Zagraniczne numery telefonów otworzą Ci nowe perspektywy

1

Prowadzisz lub planujesz ekspansję na międzynarodowych rynkach? Jeśli tak, zagraniczne numery telefonów pomogą Ci zrealizować te cele. Oferując swoim Klientom i współpracownikom nową możliwość kontaktu ułatwiasz komunikację z Twoją firmą.

2

Sprawna komunikacja jest z kolei dobrym sposobem na budowanie Twojego wizerunku, który wyróżni Cię na tle konkurencji. W jaki sposób? Poprzez numery międzynarodowe z kilkudziesięciu krajów, rozlokowanych na wszystkich kontynentach!

3

SIP TRUNK z numeracją zagraniczną to usługa dla najbardziej wymagających klientów – pozwala odebrać w jednym miejscu np. Twoim Contact Center, wszystkie połączenia trafiające na dowolną liczbę udostępnionych Twojej firmie numerów zagranicznych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę easyCALL.pl

Co da Ci posiadanie numerów zagranicznych?

Dostępność

numery międzynarodowe - Pozostań w kontakcie ze swoimi Klientami

Pozostań w kontakcie ze swoimi Klientami wybierz i udostępniaj zagraniczne lokalne numery telefoniczne.

Zaufanie

numery telefoniczne międzynarodowe zapewniają swobodę i bezpieczeństwo komunikacji z klientami

Postaw na numery zagraniczne, a Twoi Klienci chętniej odbiorą połączenie ze znanego im lokalnego numeru kierunkowego. Numery międzynarodowe zapewniają swobodę i bezpieczeństwo komunikacji z klientami.

Rozwój

zagraniczne numery telefonów - Otwórz się na zagranicznych Klientów i nawiązuj z nimi długofalowe relacje

Otwórz się na zagranicznych Klientów i nawiązuj z nimi długofalowe relacje. Nowe rynki dają Ci szansę na rozszerzenie sprzedaży do kolejnych grup docelowych odbiorców. Międzynarodowe kontakty będą dla Ciebie również cennym źródłem informacji o potrzebach Klientów.

Prestiż

numery zagraniczne kierunkowe Twoja firma ma międzynarodowy zasięg

Twoja firma ma międzynarodowy zasięg, co buduje jej pozytywny wizerunek. Postaw na zagraniczne numery telefonów i daj się zauważyć nowym Klientom. Buduj ich zaufanie i korzystaj z rekomendacji, zostawiając konkurencję daleko w tyle!

Wykorzystaj w firmie numeracje zagraniczną. Stwórz wiarygodne kanały informacji i podnieś zaufanie klientów zagranicznych

Zainteresowały Cię numery międzynarodowe w easyCALL? Chcesz rozszerzyć swoją działalność na nowe rynki? Wypełnij ten formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci szczegóły oferty. Z nami zbudujesz profesjonalny wizerunek Twojej firmy za granicą!

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami klienta, ze względu na specyficzne regulacje rynkowe w wielu krajach dla pozyskania numeru telefonicznego konieczne jest posiadanie siedziby lub oddziału w danym kraju (np.: w Niemczech) tel. do naszego doradcy – 22 490 77 77This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Powiązane usługi

Zapraszamy na naszego bloga

Polecany sprzęt VoIP dla twojej firmy