Wybierz nasz widget CallBack – easyKONTAKT

Zainstaluj widżet do bezpłatnych oddzwonień z Twojej strony WWW i zwiększ sprzedaż, liczbę zbieranych leadów oraz zadowolenie klientów

Zalety widżetu CallBack od easyCall

Wzrost sprzedaży z widżetem callback easyKONTAKT

Zatroszcz się o swoich Klientów, dając im możliwość zamówienia bezpłatnej rozmowy z Twoim konsultantem! Dzięki easyKONTAKT. Podniesiesz wskaźnik konwersji Twojej strony internetowej, a co za tym idzie zwiększysz sprzedaż swoich produktów i usług. Połączenie zostanie zrealizowane już w ciągu kilkunastu sekund, aby spełnić oczekiwania klienta i podtrzymać zainteresowanie ofertą.

Pozyskiwanie leadów także poza godzinami pracy

Elastyczna konfiguracja ustawień widżetu callback, pozwala na całodobowy kontakt z Twoimi Klientami. Po godzinach pracy biura możesz zbierać leady do kontaktu w późniejszym terminie lub przekierować połączenia do poczty głosowej. W ten sposób Twoja strona WWW będzie stale generowała leady sprzedażowe, nawet poza godzinami pracy Twojego biura. Nasz system zapisze dla Ciebie niezbędne dane, konieczne do kontaktu i oddzwonienia w późniejszym dogodnym dla klienta terminie.

Satysfakcja Klientów

Dbaj o wysoką jakość obsługi Klientów, dając im darmowe narzędzie kontaktu typu smart callback. W ten sposób podniesiesz satysfakcje klientów i zachęcisz ich do nawiązania pierwszego kontaktu bez zbędnych opóźnień związanych z poszukiwaniem formularzy kontaktowych czy numeru telefonu do contact center. Twoi Klienci poznają Cię jako eksperta, który chętnie wspiera ich podczas wyboru oferty i bezzwłocznie udziela odpowiedzi zwrotnej.

Jak wtyczka CallBack podniesie efektywność Twojej strony?

1

Z widgetem CallBack easyKONTAKT możesz elastycznie reagować na potrzeby potencjalnych Klientów. Po pierwsze zaangażuj i zainteresuj klienta, na Twojej stronie zobaczą oni prostą wizualizację z ikoną Słuchawki, zapraszającą do kontaktu i bezpłatnego kontaktu zwrotnego ze strony Twojej firmy. Wystarczy, że osoba odwiedzająca stronę pozostawi swój numer telefonu, a w ciągu 19 sekund system zainicjuje kontakt zwrotny ze strony konsultanta.

2

Nie zatrudniasz wystarczającej ilości pracowników obsługi Klienta? Ustaw system smart callback tak, aby oddzwaniał o konkretnej porze lub oferował dogodny kontakt zwrotny za pośrednictwem poczty e-mail lub wiadomości głosowej (SMS). Wszystko po to, by Twoja firma była w stałym kontakcie z Klientami, bez względu na dostępne aktualnie zasoby.

3

Podtrzymaj zainteresowanie Twoimi produktami i usługami, sprzedawaj swoje produkty zanim Klient przejdzie do oferty konkurencji. Nawiązując błyskawiczny kontakt zwrotny znacznie zwiększasz szansę na pomyślną finalizację transakcji. Dzięki wtyczce easyKONTAKT poznasz także ciekawe statystyki zrealizowanych połączeń, które pozwolą dalej rozwijać twoją stronę WWW.

Przetestuj bezpłatnie nasz widget CallBack easyKONTAKT

Zarejestruj się i załóż konto już teraz!

Dlaczego warto skorzystać z wtyczki Call Back od easyKONTAKT?

Podnosi wskaźnik konwersji

Widget callback podnosi wskaźniki konwersji

Konwertuj odwiedzających twoją stronę WWW w klientów, dając im możliwość szybkiego i bezpłatnego kontaktu, zachęcisz ich do dokonania zakupu, wypełnienia formularza czy rejestracji konta. Im szybszy kontakt zwrotny do klienta zainteresowanego twoją oferta tym większa będzie konwersja.

Ułatwia poznanie oferty i decyzje o zakupie

widget callback od easycall pomaga klientom w wyborze oferty

Większość osób odwiedzających twoje strony WWW potrzebuje pomocy już na początku jej przeglądania. Dzięki zastosowaniu wtyczki call back otrzymają ją od razu, tj. zanim porzucą decyzję o zapoznaniu się z ofertą. Wyłącznie szybki kontakt zwrotny zbuduje w oczach klienta pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Buduje bazę kontaktów

callback od easycall pozyska dla ciebie więcej klientów

Dane kontaktowe pozostawione przez potencjalnych klientów stanowią doskonałą bazę ,,ciepłych leadów”. Bez trudu możesz następnie osoby zainteresowane przekształcić w nowych zadowolonych Klientów, pozyskujesz w ten sposób doskonałe narzędzie sprzedaży

Wspiera analizę Klientów

callback widżet pozwala anlizowac klientów

Analizuj i poznawaj zachowania Klientów na Twojej stronie WWW. Statystyki dostępne w ramach usługi easyKONTAKT wskażą te składniki oferty, które rodzą wątpliwości u odwiedzających. Kiedy przeanalizujesz połączenia telefoniczne oraz uzyskane dane, dostosujesz ofertę do potrzeb swojej grupy docelowej, w konsekwencji Twoja sprzedaż będzie większa.

Chcesz, żeby wtyczka CallBack w easyKONTAKT rozwinęła Twoją sprzedaż, bez dodatkowych kosztów na reklamy?

Zainteresował Cię nasz widżet CallBack? Chcesz umieścić go na swojej stronie internetowej i dotrzeć do większej ilości Klientów? Wypełnij ten krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci szczegóły oferty. Pomożemy Ci dostosować funkcję CallBack do preferencji Twoich odbiorców i podnieść efektywność Twojej strony internetowej.Widget easyKONTAKT już od 39 złotych miesięcznie

Powiązane usługi

Zapraszamy na naszego bloga