easyCALL oferuje szeroki zakres usług telekomunikacyjnych dostosowanych do firm różnej wielkości.

Przekonaj się, jak nasze usługi usprawnią funkcjonowanie Twojego biznesu i zacznij oszczędzać!
easyCALL
Szeroki zakres usług telekomunikacyjnych
Przekonaj się, jak nasze usługi usprawnią funkcjonowanie Twojego biznesu i zacznij oszczędzać!

Poznaj nasze usługi
telekomunikacyjne dla firm

obniż koszty telekomunikacyjne Nawet o

60%

Zamów rozmowę z naszym doradcą

dowiedz się jak wykorzystać nasze usługi w twojej firmie, jedna linia w abonamencie już od 15,90 miesięcznie

Zobacz i wybierz dzięki jakim usługom easyCALL usprawnisz działanie Twojej firmy

Postaw na sprawną obsługę Klientów, jaką zapewnia Ci własna wirtualna centrala telefoniczna. Zarządzaj połączeniami w swojej firmie za pomocą wirtualnej centrali udostępnionej w chmurze,. Skorzystaj z darmowego okresu próbnego i sprawdź nasze rozwiązania!

Bądź w stałym kontakcie ze swoimi Klientami i zyskaj ich zaufanie. Uruchamiając infolinię z rozpoznawalnym numerem, zapewniasz swojej firmie ogólnopolski zasięg. Podnieś jakość obsługi Klientów – rozwiązując ich problemy i pomagając wybrać ofertę, której potrzebują.

Stwórz wiarygodny kanał komunikacji ze swoimi międzynarodowymi Klientami, przekazując numer z ich kraju bądź regionu. Zapewnij im łatwy kontakt z Twoją firmą, bez względu na to, gdzie się teraz znajdują. Rozwijaj swój biznes i otwórz się na nowe rynki!

Podnieś jakość telefonicznej obsługi Klienta, wprowadzając nagrywanie zewnętrznych połączeń Twojej firmy. Chroń interesy Klientów i rozstrzygaj ewentualne spory, dzięki sprawnemu systemowi do przechowywania danych. W ten sposób zwiększysz skuteczność sprzedaży.

Wysyłaj i odbieraj firmową dokumentację, korzystając z Internetu. Nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu, a Twój fax będzie działał w dowolnej lokalizacji. Wszystkie przesyłane pliki są dostępne w formacie PDF, który pozwala na ich sprawne przechowywanie.

Prowadź wiele rozmów jednocześnie, dzięki nowoczesnej transmisji danych. Twoje konto SIP pozwoli na sprawną obsługę centrali telefonicznej, dając Ci pełną mobilność usług. Wykorzystaj jeden numer firmowy, aby obsługiwać wszystkie połączenia przychodzące!

Prowadź darmowe rozmowy z osobami rozsianymi po całym świecie! Zorganizuj konferencję z wieloma rozmówcami jednocześnie i przekazuj ważne informacje, ograniczając koszty. Korzystaj z bezpłatnego systemu i zarządzaj swoimi spotkaniami.

Docieraj do szerokiego grona odbiorców, budując pozytywny wizerunek swojej firmy. Prowadź skutecznie kampanie marketingowe i promocyjne, informując odbiorców o aktualnej ofercie. Wykorzystaj intuicyjny edytor kampanii, by zwiększyć sprzedaż.

Nasze usługi możesz zintegrować ze swoim CRMem, skontaktuj się z naszym doradcą,

tel: 22 490 77 77

Podnieś efektywność swoich działań marketingowych, docierając do precyzyjnie określonej grupy docelowej. Dzięki wiadomościom głosowym zwiększysz siłę swojego przekazu, budując rozpoznawalność swojej marki. Wykorzystaj możliwości planowania realizacji kampanii (dialplan) i wbudowaną syntezę mowy

Twoja strona internetowa przyciąga za mało Klientów? Umieść na niej widget CallBack, który pozwoli nawiązać kontakt. Podtrzymaj zainteresowanie ofertą i oddzwaniaj błyskawicznie, zaledwie w 19 sekund! W ten sposób zwiększysz swoje szanse na finalizację transakcji.

Testuj nasze rozwiązania dla firm bezpłatnie przez 30 dni

Polecane urządzenia

Zobacz jakie urządzenia polecamy do współpracy z naszą telefonią dla biznesu, buduj z nami kompleksowe rozwiązania w oparciu o telefony IP. Oferujemy atrakcyjne ceny dedykowanego do telefonii easyCALL.pl sprzętu VoIP, nasi konsultanci BOK doradzą i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy

Zainteresowały Cię usługi dla biznesu w easyCALL? Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań, które wpisują się w potrzeby Twojej firmy? Wypełnij krótki formularz, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty. Przygotujemy dla Ciebie optymalny zestaw usług, które wspomogą Twoje działania promocyjne i sprzedażowe. Z easyCALL możesz zrobić więcej!This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Zapraszamy na naszego bloga

Chcesz poznać skuteczne sposoby na optymalizację kosztów telekomunikacyjnych?
Pobierz bezpłatny e-book!