Wybierz nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, jakie zapewnia Ci operator telefonii internetowej VoIP.

easyCALL zdobyło zaufanie ponad 300 000 Klientów!

Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, zapewni Ci telefonia internetowa VoIP.

Czym wyróżnia się telefonia internetowa VoIP?

Odkryj najtańszy VOIP i otwórz się na nowe rozmowy

1

Telefonia internetowa, opierająca się na technologii VOIP jest idealnym rozwiązaniem, nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Nowoczesna platforma, stworzona przez easyCALL daje bowiem wiele korzyści. Wybierając VoIP obniżasz koszty połączeń i obsługi systemu, korzystasz z darmowych rozmów w sieci, a jakość Twoich połączeń jest na najwyższym poziomie.

2

Wybierając telefonię internetową zachowujesz swój obecny numer lub wybierasz nowy, spośród jego wielu krajowych i zagranicznych odpowiedników. Buduj swój pozytywny wizerunek i zachęć swoich odbiorców do nawiązania kontaktu. Twoja telefonia VoIP będzie z Tobą wszędzie tam, gdzie zechcesz, dzięki pełnej mobilności i łatwych w obsłudze aplikacjom mobilnym.

3

Skorzystaj z telefonii VoIP easyCALL.pl pre-paid bez abonamentu, umowy i zobowiązań – przenieś do nas dowolny numer stacjonarny od obecnego operatora. Doładowanie konta już od 5 złotych. Konto pre-paid jest bezpłatne.  Klientom biznesowym polecamy natomiast nasze proste plany taryfowe post-paid wraz z bogatą paletą usług (wirtualna centrala, IVR, nagrywanie połączeń, mai2fax) już od 15,90 zł netto miesięcznie. Zachowujesz dotychczasowe numery lub dostajesz nowe.

Dlaczego warto skorzystać z usługi VOIP?

Rozbudowane usługi także dla biznesu

voip telefonia wspierająca biznes

Potrzebujesz zaawansowanych rozwiązań dla swojego biznesu? Szukasz jednego dostawcy dla wielu usług telekomunikacyjnych? easyCALL zapewni Ci nowoczesne, a przy tym ekonomiczne narzędzia, które rozwiną komunikację w Twojej firmie. Zapytaj nasz BOK, jak możemy pomóc ci w komunikacji z klientami.

Personalizacja VOIP

telefonia internetowa voip daje możliwości personalizacji

Zarządzaj swoimi usługami i wybierz telefonię VOIP od easyCALL. Poznaj wygodny panel użytkownika dostępny online i zorganizuj go tak, jak chcesz. Śledź wykazy realizowanych połączeń i opracuj skuteczne sposoby na poprawę komunikacji.

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych

Zapraszamy na naszego bloga