Wybierz nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, jakie zapewnia Ci operator telefonii internetowej VoIP.

easyCALL zdobyło zaufanie ponad 300 000 Klientów!

Czym wyróżnia się telefonia internetowa VoIP?

Dostępność w każdej lokalizacji

Tradycyjna telefonia stacjonarna analogowa ogranicza Twoją mobilność, podczas gdy usługa telefonii VoIP jest dostępna w każdej lokalizacji! Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu, także mobilnego. Sprawnie obsługuj swój numer stacjonarny, który przeniesiesz do nas bezpłatnie i który będzie dostępny także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Telefonia internetowa VoIP doskonale sprawdza się w przypadku Klientów indywidualnych, oraz biznesowych.

Wygodny sprzęt

Telefonia internetowa może być wykorzystywana na wielu urządzeniach, posiadających łączność z Internetem. Do wykonywania połączeń może Ci posłużyć własny laptop, smartfon, czy nawet tablet. Bez trudu przełączaj się między poszczególnymi urządzeniami, w zależności od potrzeb. Odkryj nowe funkcjonalności swojego obecnego sprzętu i ciesz się wygodą, jaką daje Ci operator VoIP.

Realne oszczędności

Niebywałą korzyścią, jaką daje Ci telefonia VoIP są tanie rozmowy krajowe i zagraniczne. easyCALL zapewnia Ci również całkowicie bezpłatne połączenia w ramach sieci. Ceny połączeń zaczynają się już od 5 gr/min! Poznaj także dodatkowe usługi, takie jak wirtualna centrala, wirtualny faks czy telekonferencje, które doskonale sprawdzą się także w przypadku Klientów biznesowych. Usługa świadczona jest w modelu pre-paid, doładowania są dostępne w kwotach 5,15 i 50 zł.

Odkryj najtańszy VOIP i otwórz się na nowe rozmowy

1

Telefonia internetowa, opierająca się na technologii VOIP jest idealnym rozwiązaniem, nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Nowoczesna platforma, stworzona przez easyCALL daje bowiem wiele korzyści. Wybierając VoIP obniżasz koszty połączeń i obsługi systemu, korzystasz z darmowych rozmów w sieci, a jakość Twoich połączeń jest na najwyższym poziomie.

2

Wybierając telefonię internetową zachowujesz swój obecny numer lub wybierasz nowy, spośród jego wielu krajowych i zagranicznych odpowiedników. Buduj swój pozytywny wizerunek i zachęć swoich odbiorców do nawiązania kontaktu. Twoja telefonia VoIP będzie z Tobą wszędzie tam, gdzie zechcesz, dzięki pełnej mobilności i łatwych w obsłudze aplikacjom mobilnym.

3

Skorzystaj z telefonii VoIP easyCALL.pl pre-paid bez abonamentu, umowy i zobowiązań – przenieś do nas dowolny numer stacjonarny od obecnego operatora. Doładowanie konta już od 5 złotych. Konto pre-paid jest bezpłatne.  Klientom biznesowym polecamy natomiast nasze proste plany taryfowe post-paid wraz z bogatą paletą usług (wirtualna centrala, IVR, nagrywanie połączeń, mai2fax) już od 15,90 zł netto miesięcznie. Zachowujesz dotychczasowe numery lub dostajesz nowe.

Dlaczego warto skorzystać z usługi VOIP?

Wybór numeru

W VoIP możesz wybrać dowolny numer

Decyzja o numerze telefonu – należy do Ciebie. Możesz pozostać przy aktualnym numerze który przeniesiesz do nas od innego operatora – szczególnie jeśli masz go od dawna i nie chcesz go utracić. Dajemy Ci również możliwość wyboru nowego numeru telefonu spośród dowolnej strefy numeracyjnej w całej Polsce.

Mobilny VoIP

telefonia voip jest zawsze pod rekom. usługi voip dostępna na rożnych urządzeniach

Wybrane przez Ciebie usługi są zawsze pod ręką, z pomocą aplikacji oraz panelu Klienta. Zachowaj kontrolę nad przepływem połączeń w ramach Twoich numerów, bez względu na to gdzie jesteś. Nie możesz odebrać? Ustaw przekierowanie połączeń.

Fax2mail

operator voip Easy Call udostępnia wysyłkę faxów w ramach telefonii voip

W ramach usługi wirtualnego faksu otrzymujesz osobisty, lokalny numer faksu z dowolnej strefy numeracyjnej. Nie musisz posiadać tradycyjnego urządzenia faksowego – wiadomości faksowe wysyłane przez nadawców na ten numer przekazywane będą wprost na podany przez Ciebie adres e-mail w postaci plików PDF. W ramach wykupionego okresu ważności konta, liczba odebranych przez Ciebie faksów jest nieograniczona.
Wirtualny Fax oszczędza czas i pozwala na znaczącą redukcję kosztów związanych w odbieraniem faksów, dodatkowo umożliwia łatwą archiwizację korespondencji w postaci plików PDF.

Rozbudowane usługi także dla biznesu

voip telefonia wspierająca biznes

Potrzebujesz zaawansowanych rozwiązań dla swojego biznesu? Szukasz jednego dostawcy dla wielu usług telekomunikacyjnych? easyCALL zapewni Ci nowoczesne, a przy tym ekonomiczne narzędzia, które rozwiną komunikację w Twojej firmie. Zapytaj nasz BOK, jak możemy pomóc ci w komunikacji z klientami.

Personalizacja VOIP

telefonia internetowa voip daje możliwości personalizacji

Zarządzaj swoimi usługami i wybierz telefonię VOIP od easyCALL. Poznaj wygodny panel użytkownika dostępny online i zorganizuj go tak, jak chcesz. Śledź wykazy realizowanych połączeń i opracuj skuteczne sposoby na poprawę komunikacji.

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych

Zapraszamy na naszego bloga