Telefon stacjonarny na linii aktualnego operatora

Zapewnij sobie wysoką jakość połączeń i bądź w stałym kontakcie z bliskimi. Zamień swojego dotychczasowego operatora na easyCALL!
Telefon stacjonarny na linii aktualnego operatora
Zapewnij sobie wysoką jakość połączeń i bądź w stałym kontakcie z bliskimi. Zamień swojego dotychczasowego operatora na easyCALL!

Chcesz przenieść swój telefon stacjonarny do nowego operatora? To takie proste!

Bez instalacji

Korzystanie z usług easyCALL nie wymaga instalowania dodatkowych linii telefonicznych. Realizacja Twoich połączeń odbywa się w ramach istniejących linii aktualnego operatora. Nie potrzebujesz zatem wizyty technika, a dodatkowy sprzęt nie zaburzy dotychczasowej estetyki Twojego wnętrza.

Zachowaj swój numer

Wybierając easyCALL możesz mieć pewność, że Twój numer telefonu się nie zmieni. Wybór nowego operatora nie wymaga od Ciebie ponoszenia dodatkowych kosztów i jest całkowicie bezpłatny. Pozostając przy swoim dotychczasowym numerze wybierasz komfort, niezbędny do utrzymania stałego kontaktu z Twoimi rozmówcami.

Pożegnaj dotychczasowego operatora

Nasz telefon stacjonarny powstał z myślą o Klientach, którzy do tej pory korzystali z abonamentu w sieci Orange (dawniej TP S.A.). Chcąc zatem przejść do easyCALL, należy podpisać wniosek o przeniesienie numeru i dokonać zamówienia na oferowany przez nas abonament telefonicznych. Po upływie okresu przeniesienia, z dniem rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego – staniesz się aktywnym abonentem easyCALL – marka ekotel.pl

Twój telefon stacjonarny może dać Ci znacznie więcej!

1

Dzwoń na numery stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe i przestań martwić się o wysokie rachunki! Przejdź do easyCALL i korzystaj z niskich kosztów połączeń, które pozwolą zmniejszyć Twoje wydatki. Pożegnaj dawne ograniczenia i otwórz się na nowe możliwości, jakie daje Ci nowoczesna telefonia internetowa.

2

Wybierając telefon stacjonarny w easyCALL, zyskujesz cykliczny pakiet 100 darmowych minut, które możesz swobodnie wykorzystać na połączenia stacjonarne. Twój miesięczny abonament wyniesie tylko 39,90 zł, co stanowi doskonałą konkurencję dla cen Twojego obecnego operatora. Wybierz dogodny dla Ciebie czas trwania umowy i bądź w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi.

3

Podejmując decyzję o zmianie operatora, nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu, ani skomplikowanej infrastruktury telekomunikacyjnej. Wszystko, co jest Ci niezbędne do korzystania z usług easyCALL, masz już w swoimi domu! Wystarczy, że rozwiążesz swoją umowę z dotychczasowym operatorem i zostaniesz naszym abonentem.

Co zyskasz, wybierając telefon stacjonarny w easyCALL?

Wiele rodzajów połączeń

telefon stacjonarny w easycall . Dzwoń bez obaw o wysokie koszty

Wykonuj połączenia na numery stacjonarne i komórkowe, korzystaj z infolinii oraz numerów skróconych. Dzwoń za granicę – bez obaw o wysokie koszty. Za połączenia do USA, Niemiec czy Wielkiej Brytanii zapłacisz tylko 58 gr.

Twoje minuty

do telefonu stacjonarnego dodajemy dodatkowe minuty do abonamentu

Dajemy Ci 100 minut na połączenia z numerami stacjonarnymi. Są one przyznawane w ramach comiesięcznego abonamentu. Dzięki temu możesz być w kontakcie ze swoimi bliskimi, bez dodatkowych kosztów.

Wybór umowy

wybierz najlepszą ofertę dla siebie telefonu stacjonarnego

Decydując się na korzystanie z usług easyCALL, samodzielnie określasz czas trwania umowy. Może ona obowiązywać na czas nieokreślony, bądź na okres 12 lub 24 miesięcy. Wybierz warunki, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i ciesz się swoimi rozmowami.

Wsparcie techniczne

wsparcie techniczne dla klientów telefonu stacjonarnego

W easyCALL zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług telekomunikacyjnych. Dlatego ponosimy odpowiedzialność za rozwiązywanie wszystkich zgłoszeń technicznych. Zapewniam też kompleksową obsługę serwisową, związaną z konserwacją i usuwaniem awarii.

Wypróbuj telefon stacjonarny w easyCALL i rozmawiaj tak, jak chcesz!

Zainteresował Cię telefon stacjonarny w easyCALL? Chcesz zmienić swojego obecnego operatora i korzystać z naszych niezawodnych rozwiązań? Wypełnij ten krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Przedstawimy Ci szczegóły oferty, co ułatwi Ci podjęcie właściwej decyzji. Pomożemy Ci też dopełnić niezbędnych formalności.This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych

Zapraszamy na naszego bloga