Szukasz dobrej oferty stacjonarnego internetu? Wybierz Internet domowy od easyCALL na liniach TP.

Ciesz się niezawodnością, jaką daje Ci dostęp do internetu na łączu kablowym

Odmień swój domowy internet!

Nowe możliwości

Zyskaj dostęp do szybkiego Internetu kablowego, dzięki rozwiązaniom od easyCALL. Przekonaj się, że Twój domowy Internet może działać szybciej i dać Ci jakość, jakiej potrzebujesz. Niezawodność transferu to wygoda, na którą możesz sobie pozwolić.

Sprawna aktywacja

Chcesz pożegnać swojego obecnego operatora, jednak obawiasz się technicznych aspektów tej zmiany? Jedyne, czego potrzebujesz to analogowa linia telefoniczna, którą dawniej obsługiwała TP. Nie musisz zatem przeprowadzać kolejnej instalacji łącza do twojego mieszkania.

Stabilny transfer bez limitu

Decydując się na Internet stacjonarny na łączach Orange, zapewniasz sobie stałą, wysoką jakość przesyłu danych. Nie musisz się zatem obawiać słabego zasięgu internetu mobilnego czy przerw w dostępie do Internetu, kiedy oglądasz ulubiony serial. Twój transfer nie będzie ograniczony żadnymi limitami.

Przestaw się na Internet domowy od easyCALL!

1

Twój Internet stacjonarny nie spełnia oczekiwań? Przytłaczają Ci wysokie koszty, za którymi idzie ograniczony transfer danych? Wybierz Internet domowy od easyCALL dostępny w modelu BSA.

2

Wybierając Internet stacjonarny dla domu od easyCALL zyskujesz dostęp do nowoczesnej technologii, przy minimum formalności, związanych ze zmianą operatora. Wszelkie czynności związane z podłączeniem usług odbywają się na posiadanych przez Ciebie łączach Orange (dawniej TP).

3

Poczuj komfort, jaki daje Ci stała prędkość Internetu, bez względu na liczbę aktywnych użytkowników. Pozwól, by Twoi bliscy spędzali wolny czas tak, jak lubią – bez względu na pogodę czy inne ograniczenia. Dzięki easyCALL zapewniasz sobie stałą, wysoką jakość usług.

Dlaczego warto przejść na Internet stacjonarny od easyCALL.pl?

Wszechstronność

Tanie rozmowy telefoniczne - maksimum możliowsci mozesz dzwonić z telefonu przez internet

Brak limitu dla przesyłanych danych sprawdza się w połączeniu z telefonią stacjonarną i internetową, która w easyCALL wykorzystuje Twoje dotychczasowe łącza TP. W ten sposób ograniczysz formalności do minimum.

Niska cena

Tanie rozmowy telefoniczne - oszczędzaj

Wybierając Internet stacjonarny na łączach Orange korzystasz z szybkiego łącza – w korzystnej cenie. Dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez easyCALL obniżysz wysokość swoich dotychczasowych rachunków, a okres trwania umowy będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Szybki Internet stacjonarny – tylko w easyCALL!

Chcesz zmienić swój domowy Internet na easyCALL? Wystarczy, że wypełnisz ten krótki formularz. Przedstawimy Ci ofertę, której szukasz. Wykorzystaj możliwości internetu i pożegnaj dotychczasowe ograniczenia. Ciesz się prędkością bez limitów – w zaciszu swojego domu!This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych