Potrzebujesz nowego numeru telefonu?

W easyCALL uzyskasz go zupełnie za darmo! Możesz wybrać numer z dowolnej strefy numeracyjnej lub przenieść go do nas od innego operatora.

Dlaczego warto skorzystać z darmowego utrzymania numeru stacjonarnego?

Stały kontakt

Postaw na sprawną komunikację ze swoimi rozmówcami, którą daje Ci bezpłatny numer w easyCALL. Przenieś do nas swój dotychczasowy numer stacjonarny, który znają już Twoi znajomi lub wybierz dla siebie nowy, odpowiadający lokalizacji Twoich rozmówców. Bezpłatnie przekierujesz go na dowolne konto SIP. W ten sposób będziesz w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi, znajomymi oraz Klientami, a co najważniejsze utrzymanie numeru będzie bezpłatne.

Brak ukrytych kosztów

Numer stacjonarny, który otrzymujesz lub przenosisz do easyCALL będzie dla ciebie całkowicie bezpłatny jeżeli spełniony zostanie warunek realizacji połączeń przychodzących. Aby utrzymać swoje darmowe konto należy zapewnić co najmniej 10 minut połączeń przychodzących na dany numer w ciągu miesiąca. Jeśli zatem chcesz faktycznie z niego korzystać, wymóg ten jest zwykłą formalnością.

Nowa jakość usług

Twój numer stacjonarny może stać się także częścią pakietu usług, jakie zapewnia easyCALL. W ramach nowoczesnej telefonii internetowej VoIP możesz skorzystać m.in. z własnej infolinii, masowej wysyłki SMSów czy funkcji CallBack. Wszystko po to, by ułatwić Ci wielokanałową komunikację z Twoimi odbiorcami.

Darmowy numer stacjonarny to rozwiązanie dla Ciebie!

1

Dajemy Ci nowy, całkowicie bezpłatny numer stacjonarny, zlokalizowany w dowolnej strefie numeracyjnej. Zarówno on, jak i przenoszony do nas numer przekierujesz na wskazane przez Ciebie konto SIP. Również za darmo.

2

Jedynym warunkiem, który zapewni Ci zachowanie Twojego bezpłatnego konta, jest odebranie na ten numer minimum 10 minut połączeń przychodzących w miesiącu. Twój aktywny i faktycznie użytkowany numer bez trudu spełni te wymagania. Potraktuj to zatem jako zwyczajną formalność.

3

Korzystając z darmowego numeru od easyCALL zyskasz doskonałą okazję do poznania jakości naszych usług, przy równoczesnym braku zobowiązań z Twojej strony. Gdy pojawi się potrzeba zastosowania nowych rozwiązań telekomunikacyjnych, zapraszamy do kontaktu z naszym BOKiem.

Co zyskujesz, wybierając darmowy numer stacjonarny w easyCALL?

Minimum formalności

Darmowy numer stacjonarny - minimum formalności przy podłączeniu numeru

Wybierając nasz bezpłatny numer, nie zobowiązują Cię długofalowe umowy czy ukryte koszty. Sprawdź nasz regulamin i przekonaj się, że wszystkie opłaty w ramach darmowego numeru stacjonarnego wynoszą 0 zł.

Przeniesienie wielu numerów

możesz podłączyć nie ograniczona ilość darmowych numerów stacjonarnych

Do easyCALL możesz przenieść nieograniczoną ilość numerów stacjonarnych z sieci obsługiwanych przez innych operatorów. Jeśli chcesz, będą one dalej przekierowane na wskazane przez Ciebie konta SIP. Usługa przekierowania na konto SIP jest bezpłatna.

Wsparcie ekspertów

wsparcie ekspertów przy podłaczeniu darmowego numeru stacjonarnego

Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń easyCALL, aby wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Pomożemy Ci dobrać dodatkowe usługi, które będą dla ciebie doskonałym startem do szerokiego zastosowania telefonii cyfrowej w domu czy firmie.

Wypróbuj darmowy numer stacjonarny od easyCALL! Zarejestruj się tutaj:

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych

Zapraszamy na naszego bloga