easyCALL oferuje szeroką paletę usług dla klientów indywidualnych

Bądź w stałym kontakcie z bliskimi! Rozmowy wewnątrz sieci easyCALL są zawsze darmowe, zachowujesz dotychczasowe numery lub otrzymujesz nowe.

Bądź w stałym kontakcie z bliskimi!
Rozmowy wewnątrz sieci easyCALL są zawsze darmowe, zachowujesz dotychczasowe numery lub otrzymujesz nowe.

Poznaj nasze usługi telekomunikacyjne dla domu

Postaw na pełną mobilność, jaką daje Ci telefonia internetowa – dostępna w każdej lokalizacji. Jedyne, czego potrzebujesz, by rozmawiać to dostęp do Internetu. Zacznij oszczędzać i rozmawiaj wygodnie z osobami z całego świata, już od 5 gr/min!

Rozmawiaj wygodnie ze swojego telefonu czy komputera i obniż koszty wykonywanych połączeń, dzięki telefonii Internetowej. Nie musisz zmieniać dotychczasowego operatora czy posiadanych urządzeń. Wystarczy, że doładujesz konto w sieci easyCALL! Koszt połączeń zagranicznych od 4 groszy za minutę. Rozmowy wewnątrz naszej sieci są bezpłatne.

Jesteś abonentem Orange? W dowolnej chwili możesz przejść do easyCALL i oszczędzać! Nie musisz instalować nowej linii, czy inwestować w nowy telefon, a Twój numer telefonu się nie zmieni. Dostosuj czas trwania naszej umowy do swoich potrzeb.

Wybierz potrzebną Ci prędkość transferu i zrezygnuj z dotychczasowych ograniczeń. W easyCALL nie posiadamy limitów na ilość przesłanych danych. Sprawdź teraz nasze możliwości.

Zainteresowały Cię usługi dla domu w easyCALL? Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań, które wpisują się w potrzeby Twojej rodziny? Wypełnij krótki formularz, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty. Z easyCALL możesz rozmawiać tak, jak chcesz!This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych

Zapraszamy na naszego bloga