easyCALL oferuje szeroką paletę usług dla klientów indywidualnych

Bądź w stałym kontakcie z bliskimi! Rozmowy wewnątrz sieci easyCALL są zawsze darmowe, zachowujesz dotychczasowe numery lub otrzymujesz nowe.

Poznaj nasze usługi telekomunikacyjne dla domu

Postaw na pełną mobilność, jaką daje Ci telefonia internetowa – dostępna w każdej lokalizacji. Jedyne, czego potrzebujesz, by rozmawiać to dostęp do Internetu. Zacznij oszczędzać i rozmawiaj wygodnie z osobami z całego świata, już od 5 gr/min!

Rozmawiaj wygodnie ze swojego telefonu czy komputera i obniż koszty wykonywanych połączeń, dzięki telefonii Internetowej. Nie musisz zmieniać dotychczasowego operatora czy posiadanych urządzeń. Wystarczy, że doładujesz konto w sieci easyCALL! Koszt połączeń zagranicznych od 4 groszy za minutę. Rozmowy wewnątrz naszej sieci są bezpłatne.

Jesteś abonentem Orange? W dowolnej chwili możesz przejść do easyCALL i oszczędzać! Nie musisz instalować nowej linii, czy inwestować w nowy telefon, a Twój numer telefonu się nie zmieni. Dostosuj czas trwania naszej umowy do swoich potrzeb.

Wybierz potrzebną Ci prędkość transferu i zrezygnuj z dotychczasowych ograniczeń. W easyCALL nie posiadamy limitów na ilość przesłanych danych. Sprawdź teraz nasze możliwości.

Zainteresowały Cię usługi dla domu w easyCALL? Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań, które wpisują się w potrzeby Twojej rodziny? Wypełnij krótki formularz, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty. Z easyCALL możesz rozmawiać tak, jak chcesz!This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Akcesoria IP polecane dla klientów indywidualnych