Zastosuj nowatorski model rotacji numeracją (SIPP) dla wykonywania połączeń wychodzących z Twojego Call Center, także w kampaniach masowych i automatyzacji.

Każda próba nawiązania kontaktu to nowy numer, którego nie zna jeszcze Twój rozmówca.

Sipp - system inteligentnej prezentacji połączeń
Każda próba nawiązania kontaktu to nowy numer, którego nie zna jeszcze Twój rozmówca.

Co daje Ci system inteligentnej prezentacji połączeń?

Wykorzystaj najbardziej efektywne modele rotacji numerami telefonicznymi. System inteligentnej prezentacji połączeń easyCALL daje Ci gwarancję wykonania każdej próby połączenia – z innego numeru telefonu. Docieraj do potencjalnych Klientów lub osób zadłużonych – szybciej niż dotychczas. W ten sposób podniesiesz efektywność rozmów prowadzonych z Klientami. Dodatkowo, ograniczysz wydatki ponoszone na obsługę prób połączeń. SIPP pozwala zwiększyć liczbę rozmów nawet o 70%

Więcej odebranych połączeń

Prezentacja różnymi numerami telefonów, pozwala dodzwonić się do większej grupy potencjalnych Klientów czy osób zadłużonych. Wynika to z faktu, że działa na nich ,,efekt świeżości”. Potencjalny rozmówca jest wtedy zainteresowany rozmową z numeru, którego wcześniej nie widział. Dzięki inteligentnej prezentacji połączeń od easyCALL, zauważalny wzrost połączeń odebranych występuje nawet w grupie osób wcześniej unikających kontaktu.

Wzrost liczby połączeń przychodzących

Wykorzystując różne modele rotacji prezentowanego numeru, odnotujesz zdecydowany wzrost ilości połączeń przychodzących. Nasze wewnętrzne statystyki pokazują, że potencjalni rozmówcy dużo chętniej oddzwaniają na nieznane im numery telefonów. Widoczne jest to szczególnie gdy numer pochodzi ze strefy numeracyjnej, w której sami mieszkają.

Większa liczba skutecznych rozmów windykacyjnych

Wzrost liczby odebranych połączeń, ma bezpośrednie przełożenie na większą ilość udanych rozmów sprzedażowych lub windykacyjnych. Dzięki temu, w krótkim czasie odnotujesz wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych, co w efekcie spowoduje wzrost przychodów firmy, którą reprezentujesz.

Jak działa SIPP, dostępny w easyCALL?

1

PRZYGOTUJ WŁASNY MODEL ROTACJI LUB SKORZYSTAJ Z ISTNIEJĄCEGO

Możesz wykorzystać jeden z gotowych modeli rotacji numerami lub zdefiniować swój własny proces. SIPP umożliwia inteligentne zarządzanie zmianami numerów, aby zwiększyć szanse dotarcia do Klienta docelowego lub osób zadłużonych. Do rotacji numeracją wykorzystujemy wszystkie polskie strefy numeracyjne oraz numeracje komórkową.

2

WYKORZYSTUJ NUMERY Z RÓŻNYCH STREF

Bez trudu posłużysz się zarówno numerami stacjonarnymi, jak i komórkowymi. Jeżeli to nie przyniesie oczekiwanego rezultatu – możesz dodać do procesu zdefiniowany plan prezentacji, zawierający numery z różnych stref, jak również numery zastrzeżone lub zagraniczne. Zyskujesz w ten sposób wiele nowych możliwości.

3

SKUTECZNIE DOCIERAJ DO ROZMÓWCÓW

W ramach SIPP posiadamy kilka gotowych modeli rotacji numerami. W oparciu o nasze doświadczenia oraz obserwacje Klientów – charakteryzują się one największą skutecznością dotarcia do osób docelowych.

Dlaczego system inteligentnej prezentacji połączeń, to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy?

Modele rotacji dostosowane do Twoich odbiorców

sipp gotowe modele rotacji

Na bazie doświadczeń, zgromadzonych w ramach współpracy z wieloma firmami z branży finansowej i windykacyjnej – easyCALL opracowano gotowe modele rotacji. Charakteryzują się one największą efektywnością dotarcia do potencjalnych rozmówców. Jeżeli specyfika działalności tego wymaga – tworzymy model odpowiadający potrzebom Twojej firmy.

Minimalizujesz zjawisko unikania kontaktu

sipp ograniczy do minimum zjawisko unikania rozmowy telefonicznej

Dzięki SIPP od easyCALL, ograniczysz do minimum zjawisko unikania rozmowy telefonicznej. Inteligentne działanie modelu – skutecznie zachęca do odebrania połączenia. Wspólnie znajdziemy skuteczne rozwiązanie każdej trudnej sytuacji, w kontaktach z Twoimi odbiorcami.

Odbierasz połączenia - zamiast je inicjować

sipp przyniesie konkretne efekty

Dzięki sprawnie działającym modelom rotacji, zaobserwujesz zdecydowany wzrosty ilości połączeń przychodzących. Statystyki jednoznacznie pokazują, że połączenia przychodzące są zdecydowanie skuteczniejsze od wychodzących. To wtedy Klient dysponuje większą ilością czasu na rozmowę, która przyniesie konkretne efekty.

Ograniczasz koszty rozmów telefonicznych

sipp - Obniż ilość wykonywanych połączeń

Obniż ilość wykonywanych połączeń. Widząc nowy numer – Twoi potencjalni rozmówcy odbiorą połączenie zdecydowanie szybciej lub sami do Ciebie oddzwonią. Dzięki temu zmniejszysz koszty związane z wykonywanymi telefonami do Klientów lub osób zadłużonych. Z kolei Twoi konsultanci zyskają więcej czasu na efektywne rozmowy handlowe bądź windykacyjne.

Wykorzystaj nowe możliwość dotarcia do Klientów. Wybierz rotacje numeracji w modelu SIPP od easyCALL.pl

Poznaj pełnię potencjału, jaki daje rotacja numeracją realizowana przez easyCALL.pl. Wypełnij krótki formularz i pozwól nam przygotować model prezentacji połączeń wychodzących dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Docieraj skuteczniej do Klientów już teraz!This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Pobierz nasze case study - „Praktyczne zastosowanie narzędzi zwiększających skuteczność windykacji”

narzędzia zwiększające skuteczność windykacji

Zapraszamy na naszego bloga