Szukasz nowych sposobów optymalizacji czy wzbogacenia procesów telefonicznych, realizowanych w Twoim Call Center na nowych rynkach?

Skorzystaj z numeracji zagranicznej.

Co daje Ci numeracja zagraniczna od easyCALL?

Wykorzystując numerację zagraniczną w Call Center, dajesz swoim zagranicznym Klientom możliwość kontaktowania się z Tobą, po niższych, lokalnych stawkach za połączenia telefoniczne. Z pewnością przyczyni się to do częstszych kontaktów. Wprowadzenie prezentacji numeracją zagraniczną, w ramach wykonywanych połączeń wychodzących – przynosi bardzo dobre rezultatu także w przypadku windykacji telefonicznej.

Obniżenie kosztów połączeń

Stosując numerację zagraniczną, zmniejszasz koszty wykonywanych połączeń do zagranicznych lokalizacji twojej firmy. Nadzoruj realizację projektów i zapewnij swoim odbiorcom ogólnodostępny sposób kontaktu – bez obaw o wysokie rachunki.

Zwiększenie ruchu przychodzącego

Wdrażając numerację zagraniczną kraju, z którego pochodzą Twoi Klienci – ułatwiasz im kontakt z Twoją firmą. Co ważne, płacą oni wtedy jak za zwykłe połączenie lokalne realizowane w swoim kraju. W przypadku działań windykacyjnych, obserwujemy zdecydowany przyrost połączeń ze strony osób zadłużonych, przebywających za granicą. Znika zatem powszechna blokada, wynikająca z ryzyka wysokich kosztów.

Docieranie do Klientów lub osób zadłużonych

Stosując numerację zagraniczną od easyCALL, zwiększysz szansę dotarcia do Klientów, z którymi Twoja firma do tej pory miała ograniczony kontakt. Szczególnie dobre rezultaty zastosowania numeracji zagranicznej, obserwujemy w przypadku miękkiej windykacji telefonicznej.

Jakie możliwości daje numeracja zagraniczna w easyCALL.pl?

Jakie korzyści daje wykorzystywanie numeracji zagranicznej od easyCALL?

Ułatwiasz kontakt dla zagranicznych Klientów

Klienci, którzy mają swoją siedzibę za granicą, nie będą obciążeni dodatkowymi kosztami połączeń. Chętniej nawiążą lub wzmocnią relacje z Twoją firmą. Zwiększysz też dzięki temu jakość obsługi swoich Klientów, bez względu na to, gdzie przebywają.

Zwiększasz dotarcie do osób zadłużonych, które przebywają za granicą

Zastosowanie numerów zagranicznych w połączeniach wychodzących, pomoże Ci nawiązać kontakt z osobami, przebywającymi poza granicami Polski. Z naszych obserwacji wynika, że po wykonaniu połączenia z prezentacją numerem kraju, w którym przebywa osoba zadłużona – ponad 90% osób odbiera połączenie, w ramach zaledwie 3 prób kontaktu. Niezwykle skuteczne okazuje się także połączenie weryfikacji numerów przez HLR, z wykorzystaniem prezentacji zagranicznych numerów. Dzieje się tak dlatego, że dzięki HLR uzyskujemy między innymi informację o numerach telefonów, znajdujących się w roamingu.

Usprawnienie komunikacji

Przyspiesz i popraw komunikację między oddziałami swojej firmy, rozlokowanymi w różnych krajach. Taki sam efekt osiągniesz w relacjach z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami. Wykonywane połączenia będą traktowane jak połączenia lokalne. Wzbudzają one większe zaufanie, przez co są chętniej odbierane.

Budowana wizerunku profesjonalisty

Buduj relacje z Klientami – z pozycji eksperta. Dostosuj komunikację do oczekiwań swoich odbiorców i nie narażaj ich na dodatkowe koszty. Wybierz większą dostępność i otwórz się na nowe, zagraniczne rynki.

Poznaj nowe możliwości, jakie daje uruchomienie numeracji zagranicznej w easyCALL

Wypełnij krótki formularz i pozwól nam się z Tobą skontaktować.

Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i dobierzemy optymalne rozwiązanie, odpowiednie dla Twojej firmy.This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Zapraszamy na naszego bloga