HLR – weryfikacja aktywności numerów GSM. HLR - Sprawdzenie aktywności numeru GSM podnosi jakość posiadanych baz numerów telefonicznych.

HLR – Weryfikacja aktywności numeru GSM podnosi jakość posiadanych baz telefonicznych.

Sprawna weryfikacja numeru telefonu jest możliwa dzięki usłudze HLR (Home Location Register) od easyCALL.

Ogranicz dodatkowe koszty, docieraj bezpośrednio do osób zadłużonych i monitoruj zaległe zobowiązania!

Ograniczenie kosztów

Weryfikacja poprawności numeru komórkowego, pozwala nawiązywać połączenia jedynie z aktywnymi numerami telefonów. Dzwonisz tylko na te numery, które mają największe prawdopodobieństwo odebrania połączenia, co podnosi efektywność pracy konsultantów.

Zwiększenie dotarcia do osób zadłużonych

Ogranicz do minimum codzienne próby nawiązania połączeń, skupiając się tylko na wiarygodnych numerach telefonów. Wszystko to przy dotychczasowej ilości zatrudnionych pracowników. Próby kontaktu z danym abonentem mogą być podejmowane o różnych porach dnia w zależności od aktywności danego numeru.

Poprawa zwrotu z istniejących zobowiązań

Skupiając się tylko na najlepszych, aktywnych numerach GSM, dotrzesz do większej liczby osób w obrębie Twojej grupy docelowej. Każda z przeprowadzonych rozmów przełoży się bezpośrednio na uzyskanie większej skuteczności wyrażonej sprzedażą czy ilością porozumień co do spłaty zobowiązania.

W jaki sposób HLR pozwala na sprawdzenie numeru telefonu?

1

POZYSKANIE SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI O POSIADANYCH NUMERACH

Baza HLR, oznaczająca Rejestr Abonentów Macierzystych, umożliwia sprawdzenie poprawności numerów telefonów. Interesujący Cię numer telefonu GSM może być sprawdzony ze względu na jego rozmaite parametry. W ten sposób dowiesz się o przynależności numeru do danej sieci czy jego przeniesieniu do innego operatora. Skuteczność Twoich przyszłych relacji z danym abonentem zwiększy także monitoring aktywności dla wybranych numerów.

2

W PEŁNI AKTUALNE I LEGALNE ŹRÓDŁO DANYCH

Usługi, dostarczane przez easyCALL w ramach HLR opierają się na podstawowych elementach infrastruktury telekomunikacyjnej. Ogólnopolskie sieci komórkowe używają ich do przechowywania informacji o swoich abonentach. Dysponujemy zatem w pełni aktualnymi i legalnie dostępnymi informacjami o dostępności numerów telefonów komórkowych.

Zastanawiasz się dlaczego HLR easyCALL jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Obniżasz koszty połączeń i SMS-ów

wykorzytsując HLR do sprawdzania aktywności numerów telefonów obniżasz koszty

Inicjuj kontakt telefoniczny i SMSowy, bazując na aktywnych numerach telefonów. Dzięki temu zapłacisz mniej za połączenia czy wysłane SMSy, które dotychczas trafiały do nieaktywnych użytkowników.

Poprawiasz jakość posiadanej bazy kontaktów

HLR sprawdz aktywność numerów telefonów komórkowych

Podnosisz ogólną jakości posiadanych numerów telefonów. Pozwala to na efektywne wykorzystanie procesów w tym zarządzanie bazami które posiadasz. Koncentrujesz się tylko na tych numerach telefonów, dzięki którym możesz przeprowadzić faktyczną rozmowę.

Zwiększasz efektywność działań w swoim Call Center

HLR - zwiększa skuteczność działań

Twoi konsultanci będą w stanie przeprowadzić więcej rozmów, co bezpośrednio przełoży się na wzrost skuteczności Twojego Call Center. Podniesiesz także zaangażowanie członków zespołu, ponieważ odczują oni pozytywne rezultaty ich codziennej pracy.

Zwiększ efektywność i obniż koszty posiadając aktualne dane kontaktowe osób docelowych

Poznaj pełne możliwości, jakie daje weryfikacja poprawności numerów HLR (Home Location Register). Wypełnij krótki formularz i pozwól Nam przygotować propozycję współpracy, na miarę Twoich potrzeb.This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Zapraszamy na naszego bloga