Aktualizacja baz o aktywne numery telefoniczne maksymalizuje skuteczność dotarcia do klientów i znajduje zastosowanie głównie w przypadku działań windykacyjnych.

Sprawdź, czy baza Klientów lub osób zadłużonych, którą się posługujesz – jest wiarygodna, zleć nam jej aktualizacje.

Postaw na skuteczność dotarcia w relacjach z Klientem

Usługa aktualizacji baz o aktualne numery telefoniczne pozwoli na zwiększenie skuteczności dotarcia do dłużników. Dzięki poprawie jakości posiadanych danych poprawisz efektywność i skuteczność działań realizowanych przez Twój zespół call center.

Ogranicz koszty wynikające z wykonywania zbędnych połączeń telefonicznych

Wykonywanie połączeń na niewłaściwe numery telefonów czy prowadzenie rozmów z przypadkowymi osobami – generuje dodatkowe koszty. Ogranicz je do minimum, skupiając się jedynie na rozmowach z osobami docelowymi, co pozwoli usprawnić dotychczasową komunikację i ograniczy koszty dotarcia.

Popraw efektywność procesów windykacyjnych

Aby kontakt z osobą docelową był skuteczny musi dotrzeć bezpośrednio do niej. Posiadając aktualne numery telefonów zapewnisz najwyższą możliwą skuteczność dla realizowanych w Twojej firmie procesów windykacji i monitoringu płatności. Dzięki temu z jednej strony mocno ograniczasz koszty,
z drugiej zwiększasz dotarcie do grupy docelowej.

Podnieś jakość posiadanej bazy danych

Aktualizacja baz teleadresowych w easyCALL daje Ci dostęp do baz zawierających ponad 18 mln aktywnych rekordów. Proces aktualizacji posiadanych przez Ciebie danych kontaktowych jest bardzo sprawny i zazwyczaj trwa mniej niż 48 godzin.

Aktualizacja baz adresowych w easyCALL to rozwiązanie stworzone dla Twojej firmy

Podnosisz efektywność realizowanych procesów

Aktualizacja baz adresowych SKIP

Dzwoń i wysyłaj wiadomości tekstowe SMS oraz wiadomości głosowe VMS tylko na poprawne i aktualne
numery telefonów swoich Klientów. Twoja korespondencja dotrze do właściwej osoby. Wszystko to
możliwe jest dzięki aktualizacji Twojej bazy danych SKIP.

W krótkim czasie otrzymujesz dane najwyższej jakości

Aktualizacja numerów telefonów klientów

Posiadamy dostęp do baz, które zawierają ponad 18 mln aktywnych rekordów. Sam proces aktualizacji przebiega sprawnie i można go łatwo wdrożyć. Nie inwestujesz zatem w kosztowne, a przy tym czasochłonne działania SKIP tracingowe.

Oszczędzasz czas i pieniądze

zaktualizuj bazy adresowe klientów

Nie wysyłasz niepotrzebnej korespondencji VMS/SMS do błędnie zdefiniowanych odbiorców. Twoi konsultanci rozmawiają tylko z osobami, do których chcieli dotrzeć. Systematyczna aktualizacja
zgromadzonych danych zdecydowanie zwiększa zatem skuteczność działań windykacyjnych.

Ograniczasz ryzyko oskarżeń o nękanie czy stalking

ogranicz ryzyko aktualizując bazy adresowe

Częste telefony lub wysyłanie wiadomości do przypadkowych osób, wiąże się z dużym ryzykiem oskarżeń o nękanie bądź stalking. Dzięki aktualizacji baz adresowych, realizowanej przez easyCALL –
Twoja firma będzie posiadała najwyższej jakości dane. Kontakt windykacyjny będziesz nawiązywał jedynie z tymi osobami, dla których jest przeznaczony.

Wybierz aktualizacje baz adresowych i przejdź do działania

Wypełnij krótki formularz kontaktowy i pozwól Nam zaprezentować pełnię możliwości i usprawnień jakie możemy zaoferować dla Twojej firmy. Przekonaj się, że skuteczność windykacji zależy przede wszystkim od dobrze dobranych narzędzi.Więcej informacji na temat skutecznej windykacji znajdziesz w naszym e-booku

Zapraszamy na naszego bloga