Aktualizacja baz o aktywne numery telefoniczne maksymalizuje skuteczność dotarcia do klientów i znajduje zastosowanie głównie w przypadku działań windykacyjnych.

Sprawdź, czy baza Klientów lub osób zadłużonych, którą się posługujesz – jest wiarygodna, zleć nam jej aktualizacje.

Zmaksymalizuj skuteczność dotarcia do klientów
Sprawdź, czy baza Klientów lub osób zadłużonych, którą się posługujesz – jest wiarygodna, zleć nam jej aktualizacje.

Ogranicz koszty wynikające z wykonywania zbędnych połączeń telefonicznych

Wykonywanie połączeń na niewłaściwe numery telefonów czy prowadzenie rozmów z przypadkowymi osobami – generuje dodatkowe koszty. Ogranicz je do minimum, skupiając się jedynie na rozmowach z osobami docelowymi, co pozwoli usprawnić dotychczasową komunikację i ograniczy koszty dotarcia.

Popraw efektywność procesów windykacyjnych

Aby kontakt z osobą docelową był skuteczny musi dotrzeć bezpośrednio do niej. Posiadając aktualne numery telefonów zapewnisz najwyższą możliwą skuteczność dla realizowanych w Twojej firmie procesów windykacji i monitoringu płatności. Dzięki temu z jednej strony mocno ograniczasz koszty, z drugiej zwiększasz dotarcie do grupy docelowej.

Podnieś jakość posiadanej bazy danych

Aktualizacja baz teleadresowych w easyCALL daje Ci dostęp do baz zawierających ponad 18 mln aktywnych rekordów. Proces aktualizacji posiadanych przez Ciebie danych kontaktowych jest bardzo sprawny i zazwyczaj trwa mniej niż 48 godzin.

Aktualizacja baz adresowych w easyCALL to rozwiązanie stworzone dla Twojej firmy

Podnosisz efektywność realizowanych procesów

Aktualizacja baz adresowych SKIP

Dzwoń i wysyłaj wiadomości tekstowe SMS oraz wiadomości głosowe VMS tylko na poprawne i aktualne numery telefonów swoich Klientów. Twoja korespondencja dotrze do właściwej osoby. Wszystko to możliwe jest dzięki aktualizacji Twojej bazy danych SKIP.

W krótkim czasie otrzymujesz dane najwyższej jakości

Aktualizacja numerów telefonów klientów

Posiadamy dostęp do baz, które zawierają ponad 18 mln aktywnych rekordów. Sam proces aktualizacji przebiega sprawnie i można go łatwo wdrożyć. Nie inwestujesz zatem w kosztowne, a przy tym czasochłonne działania SKIP tracingowe.

Oszczędzasz czas i pieniądze

zaktualizuj bazy adresowe klientów

Nie wysyłasz niepotrzebnej korespondencji VMS/SMS do błędnie zdefiniowanych odbiorców. Twoi konsultanci rozmawiają tylko z osobami, do których chcieli dotrzeć. Systematyczna aktualizacja
zgromadzonych danych zdecydowanie zwiększa zatem skuteczność działań windykacyjnych.

Ograniczasz ryzyko oskarżeń o nękanie czy stalking

ogranicz ryzyko aktualizując bazy adresowe

Częste telefony lub wysyłanie wiadomości do przypadkowych osób, wiąże się z dużym ryzykiem oskarżeń o nękanie bądź stalking. Dzięki aktualizacji baz adresowych, realizowanej przez easyCALL –
Twoja firma będzie posiadała najwyższej jakości dane. Kontakt windykacyjny będziesz nawiązywał jedynie z tymi osobami, dla których jest przeznaczony.

Zwiększ efektywność dotarcia wykorzystując aktualizacje posiadanych baz danych

Wypełnij krótki formularz kontaktowy i pozwól Nam zaprezentować pełnię możliwości i usprawnień jakie możemy zaoferować dla Twojej firmy. Przekonaj się, że skuteczność windykacji zależy przede wszystkim od dobrze dobranych narzędzi.This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Więcej informacji na temat skutecznej windykacji znajdziesz w naszym e-booku

platforma automatyzacji kontaktów z klientem

Zapraszamy na naszego bloga